Peech Trea – Elephant

Peech Trea – Elephant

19.07.2016

Dziesmas autori Igors Derbasovs un Pāvels Sanatovs

Peech Trea ir jauna indie rock grupa dibināta Ogrē 2016. gadā 30. maijā.
Mums patīk eksperimentēt ar visādam skaņam un instrumentiem, patīk rakstīt dziesmas tā, lai tas būtu dzīvas un pilnas. Galvenais mērķis ir klausītāju emocijas un izjūtas.
Igors spēlē ģitāru, dzied un ieraksta papildus instrumentus, Pāvels spēlē basu, bungas un papildina dziesmas ar elektroniskam skaņam.
Abi esam iesaistīti mūzikā jau kādu laiku.
Igors pabeidza Ogres mūzikas skolu ģitāras klasē un spēlē arī grupā Plastic Dummy, nodarbojas ar mūzikas ierakstīšanu un apstrādi. Pāvels pirms tam arī spēlēja kopā ar Igoru Plastic Dummy basu un kādu laiku solo ģitāru, bet tagad arī eksperimentē elektroniskā mūzikā.
Uz doto brīdi rakstām EP albumu kurā būs apmēram 3-4 dziesmās.

Elephant ir mūsu pirmais singls.
Dziesma veltīta tautai. Gribām pateikt cilvēkiem par to, ka dzīvē viss var sasniegt un nedrīkst apstāties, laiks celties augšā un iegūt kaut ko jaunu, interesantu! Dzīve nav viegla un daudz kas kavē, bet nekāda gadījumā nedrīkst stāvēt uz vietas!
Dziesmu sanāca sarakstīt ļoti ātri. Tas aizņēma divas dienas. Igoram iekrita galvā melodija kuru viņš ierakstīja klavierēm, atsūtīja Pāvelam un tas uzreiz pateica ka būs bomba :D Vārdi arī atnāca tai paša dienā.