PODRUGA – Make It Stop

PODRUGA – Make It Stop

29.10.2019

Mūzikas autori: Alise Stefanoviča, Ričards Dauksts
Teksta autore: Alise Stefanoviča

Podruga ir vokālistes, tekstu autores un producentes Alises Stefanovičas elektropopa projekts, kas radies 2016. gada nogalē. Podruga savā skanējumā iedvesmojusies no naktsdzīves un tās pavadošajiem dažādu elektroniskās mūzikas žanru skaņu celiņiem. Pašlaik kopā ar Podrugu koncertos kopā uzstājas ģitārists Ričards Dauksts.

Dziesma ir aicinājums pārstāt pārlieku uztraukties un ierobežot sevi, tā vietā ļaujoties piedzīvojumiem, mīlestībai un visam labajam, kas nāk kopā ar savu patieso vēlmju apzināšanos. “Pati skaņdarba tapšana bija ļaušanās kam jaunam un stilistiski atšķirīgam – tas iezīmējas “Podrugai” neierasti pacilājošajā skanējumā. Pēc 10 gadu pauzes beidzot atsāku arī spēlēt flautu, kas dzirdama dziesmas kulminācijā,” stāsta Alise Stefanoviča. “Ticam, ka “Make It Stop” kļūs par lielisku skaņu celiņu vasaras piedzīvojumiem!”.

Dziesmas ierakstā piedalījušies: Alise Stefanoviča – vokāls, producēšana, flauta, tamburīns. Ričards Dauksts – ģitāra. Toms ‘Tablis’ Horsts – dziesmas ieraksts, apstrāde. Singlam tapis arī mūzikas video, ko veidojušas audiovizuālās mākslinieces Diana Lelis un Marija Mickeviča (MNTHA).