Pudeles Brāļi – Pudeles Brāļi

Pudeles Brāļi – Pudeles Brāļi

26.10.2021


Jaunums latviešu hip hopa scēnā – Pudeles Brāļi, kuri izlaiduši savu mini albumu jeb EP straumēšanas servisos. Kas ir Pudeles Brāļi? – “Mēs repojam. Mēs ieraujam. Mēs esam Pudeles Brāļi.”

Pudeles Brāļi ir repa duets, kas sastāv no izpildītājiem ar skatuves vārdiem Normis Simpsons un Rons Ronins. “Pudeles Stāsti” ir EP kas ietver sešas dažāda satura repa dziesmas, no kurām piecām instrumentālos pavadījumus izveidoja Thomas Haze. Pudeles Brāļi ir parūpējušies arī par vizuālajiem materiāliem savā Youtube kanālā, kurā skatāmi klipi dziesmām: “Misija Bīstama (Predators)”, “Pudeles Brāļi”, “Beidz Muldēt!” un “Laiks Beidzies”. Mini albumu ieteicams baudīt ar atvērtu prātu,  braucot mājās no darba, cepot šašliku vai malkojot aukstus dzērienus draugu pulkā ar 2 metru distanci.

Rons Ronins: Kā personības un hip hop uzskatos esam gandrīz pretstati, bet pēc pirmā mēģinājuma uztaisīt dziesmu, sapratām, ja tomēr neesam viens otru nogalinājuši (pagaidām), tad sākām domāt par turpmāko sadarbību, jo lielās atšķirības tikai padara dziesmas bagātākas un lai cik banāli teikts, mīlestība pret hip hopu vieno.

Protams palīdzēja tas, ka dzīve sagriezās tā, ka dzīvojam netālu, tā pat kā Thomas Haze un kopā malkojot apiņu suliņu, sākām taisīt EP.

Normis Simpsons: Apvienības nosaukums radās dabīgā ceļā. Abi ar Ronu kāda kopējā paziņas Dzimšanas dienas ballītē sākām runāt par mūziku, grimstot dziļās diskusijās, un tad radās doma par “Pudeles Brāļiem” kā vienu no nosaukumiem. Nākamajā dienā mēģinājām atcerēties nosaukumus un “Pudeles Brāļi” viennozīmīgi bija vistrāpīgākais un nesamākslotākais variants.

Bieži vien, kad izdomājam satikties un malkot dievišķos dzērienus, vienmēr nonākam sarunās par mūziku, un tik pat dabiski arī sāka veidoties mūsu mini albums. Nolēmām savos solo darbos vairāk koncentrēties uz nopietnākiem tematiem, kamēr Pudeles Brāļi pastāvētu vairāk kā eksperimentāls projekts, kurā mēģinām dažādus rakstības stilus (atšķirīgus no klasiskā old school repa vai mūsdienu trap stiliem), balss skanējumus, instrumentālos pavadījumus, dziesmu tēmas utt.