Pufaikciema muzikanti – Zīme

Pufaikciema muzikanti – Zīme

08.11.2022

Dziesmas mūzikas autors ir Henrijs Edvards Krilovs un Vārdu autors ir Toms Freimanis.

Tā sauc mūsu apvienību.
Pirmās dziesmas radījām kā joku, taču kad stāvot rindā, vietējā veikalā, cilvēki teica kad patīk tas, ko darām un kā tas izklausās, sapratām kad ir vērts turpināt.
Tā nu esam šeit, tik tikko nokāpuši no skatuves vietējos sporta svētkos, kur visi bija sajūsmā un kāpēc gan nepamēģināt ar mūsu jaunāko ” gabalu ” tikt saklausītiem lielākas auditorijas priekšā. Dziesma pielikumā!

Mazliet informācija par Pufaikciema muzikantiem :
Divi, pavisam parasti lauku džeki, 19.gadus jauni, kuri izlēma pamēģināt ko jaunu. Šis viss Pufaikciema Muzikantu projekts sākās kā neliels joks draugu lokā, taču jau pavisam drīz, saņemot atbalstošus un labus vārdus sapratām ,ka dziesmām un darbiem ir potenciāls! Tā no 2021. gada decembra veidojam dziesmas ar Pufaikciema Muzikantu “vārdu”. Grupā esam 2. Henrijs un Toms. Henrijs grupā ir vairāk atbildīgs par dziesmu komponēšanu un producēšanu, protams, arī dziedāšanu, savukārt Toms nāk talkā ar dziesmu vārdiem, dziedāšanu un ieteikumiem.
Manuprāt, mēs esam ļoti spilgts piemērs, kad nav vajadzīga speciāla muzikāla izglītība, lai radītu mūziku un dziesmas, kuras ir kvalitatīvas un ļoti klausāmas.

Nedaudz par pašu dziesmu;
Dziesma tika radīta, sakarā ar mūsu pirmo uzstāšanos uz skatuves. Bija nepieciešama zaļumballes stila, dejojamā dziesma, kura aizkustinātu gan jaunus, gan vecāka gadu gājuma klausītājus. Dziesma mūsu priekšnesumā bija liels panākums un nākamās pāris dienas pagāja, atbildot uz labiem komentāriem un cita veida labiem vārdiem, kā no draugiem, tā arī no pavisam nepazīstamiem cilvēkiem. Īpaša veltījuma dziesmai nav, bet varam teikt, ka dziesma ir veltīta katram, kurš dzīvē meklē savu zīmi, lai mainītu savu ceļu un dotos pretī nākotnei.