Rainis Peldkostīmā – Norimst

Rainis Peldkostīmā – Norimst

15.08.2023

Dziesmas mūzikas un teksta autori ir grupas dalībnieki – Laura Gabrāne un Raimonds Batura.

Vokāls- Laura Gabrāne
Ģitāra- Raimonds Batura
Bass- Jānis Emīls Rozenbergs
Bungas- Jānis Jans

Esam četri mūziķi , satikušies , lai pierādītu , ka dažādu žanru apvienojums rada unikālu skanējumu, kurā ikkatrs var atrast kripatiņu no sevis. Dziesmu teksti aicina apzināties cilvēkus kā ironiskas, kailas un sarežģītas būtnes, kas savos dvēseles pārdzīvojumos vienojas cita ar citu.
Spēlējam indie/alternatīvo/ garāžroku, taču rāmji nav noteikti, tā kā skaņdarbi rodas papildinot un apaudzējot muzikālos motīvus džemsesiju formātā – mirkļa sinerģija nosaka dziesmas virzību.
– Pilnā sastāvā kopā muzicējam tikai gadu, bet šis gads ir bijis ļoti darbīgs. Esam ierakstījuši divas dziesmas, drīzumā ierakstīsim arī trešo. Mums ir bijuši daudzi koncerti Rīgā un citās Latvijas pilsētās, kur esam priecējuši klausītājus ar savām oriģināldziesmām.
Mēs katrs esam dažādi, bet mūsu starpā ir ļoti dinamiska sadarbība. Spējam viens otru saprast un vienoties muzikāli.

Dziesma- Norimst ir tapusi kādā rudens vakarā. Tā ir par mīlestību, pavadīto laiku kopā ar kādu, bet lielākoties par pārmaiņām, kas notiek ar cilvēku pašu, kad tas attopas viens. Dziesma tapa ar ļoti veiksmīgu muzikālu sadarbību starp kolēģiem. Katrs no grupas dalībniekiem šajā dziesmā ir ielicis savu stāstu. Dziesmā ir ļoti izteikta cīņa starp mieru, kāpinājumu un pilnīgu emocionālu saviļņojumu.