rainy reri – 3 Months

rainy reri – 3 Months

28.07.2020

Mūzikas un teksta autors: Reinis Rutkovskis (rainy reri)

Projekts “rainy reri” tika aizsākts 2019. gada beigās un tajā oficiāli piedalās tikai viens cilvēks – Reinis Rutkovskis.
Reinis iepriekš spēlējis vairākās grupās, jaunākā no tām esot – Ventspils/Rīgas poproka grupa 1MAY. Dažādu apstākļu dēļ grupai 1MAY nākas ieturēt nenoteikti ilgu pauzi, bet Reinis vēlējās turpināt muzicēt un strādāt pie jaunām solo dziesmām un solo albuma ar nosaukumu “4C4O” izdošanas šī gada beigās. Ierakstos Reinis spēlē bungas, ģitāras, dzied galveno vokālu un backvokālus kā arī pats sarakstījis dziesmas vārdus un aranžiju. Basģitāru “rainy reri” dziesmās iespēlē grupas 1MAY basģitārists – Uģis Immers un dziesmas ierakstīt palīdz skaņu inženieris un Latvijas alternatīvās mūzikas studijas īpašnieks – Kārlis Šteinmanis.

Dziesma “3 Months” pozitīvos toņos vēsta par pasaules realitāti, netaisnīgumu un ir kā jautājums cilvēcei: “Vai mēs zinam, kas mēs paši esam un kāpēc dzīvojam”. Lai arī ierakstīta jau 2019. gada Oktobrī, dziesma tika izdota laikā, kad 3 mēnešus jau notika globālā krīze. Mistiskā veidā dziesmas vēstījums iet roku, rokā ar šī brīža situāciju pasaulē.