Reinis Reķis ar putniem – Vējš

Reinis Reķis ar putniem – Vējš

03.07.2018

Mūzikas un teksta autors?  Reinis Reķis, Elita Apīne

Projektā “Reinis Reķis ar putniem” ir apvienojušies mūziķi, kuri, liekot kopā savas idejas un talantu, ir ietērpuši Reiņa domu lidojumu skaistās melodijās.
Sastāvā:
Mārtiņš Brants (basģitāra),
Rihards Špacs (bungas),
Ieva Šķendere (čells),
Solvita Būre (klavieres),
Reinis Reķis (vokāls un ģitāra).

Reiņa rakstītajā mūzikā atspoguļojas pārdomas par dzīvi un vērtībām.
Visām dziesmām mūzikas autors ir Reinis pats un, paralēli bungu spēlēšanai, ikdienas darbam un aktivitātēm, viņš ir apguvis arī ģitārspēli.
Reinis ir bundzinieks, kas ikdienā strādā ZS Kliģēni kā vairumtirdzniecības vadītājs, paralēli tam vada pasākumus un meistarklases, darbojas savā aģentūrā, ir grupas RR Band līderis.
Reinis savas dziesmas lolojis ilgi, turējis tā teikt “pūrā” un tikai pēc draugu iedrošinājuma pieņēmis lēmumu tās nodot plašākam klausītāju lokam.
CD iznāks š.g. septembrī, tajā būs 7 dziesmas, bet pamazām top jau nākamās, kas, iespējams, nozīmē to, ka šis nebūs vienīgais CD.

Dziesma “Vējš” ir par kopā būšanu, mīlestību un mūsu katra izvēlēm, kas nosaka to, kā dzīvē viss iegrozās. Katru cilvēku šī dziesma var uzrunāt citādāk un tas nebūs nepareizi, tāpat kā mīlestība nevar būt nepareiza, jo tā ķīmija starp diviem vai nu ir vai nu nav.
“Stāsts ir par mūsu izvēlēm un to, kā tās ietekmē likteni. Patiesa kopā būšana un jūtu ķīmija var būt spēcīgs virzītājspēks, ja vien attiecībās abi spēj mīlēt vienlīdz stipri un noticēt savai sirdsbalsij” teic dziesmas vārdu autore Elita.