Rising Alma – All My Trust

Rising Alma – All My Trust

21.02.2023

Dziesmas teksta un mūzikas autori ir Alīse Elme un Maximo Marset

Rising Alma ir jauna alternatīvā roka grupa kas izveidojusies Berlīnē. Grupas dibinātāji ir Alīse no Latvijas un Maximo no Urugvajas no kā arī radies tās nosaukums. Savu sadarbību grupā sāka 2021. gadā. Visi grupas biedri nāk no dažādām pasaules valstīm, kas arī veido iedvesmu dažādību.
To visu grupa ieliek savās kompozīcijās kas veido svaigu roka skaņu caur spēcīgiem ģitāras rifiem un izteiksmīgām melodijām caur vokālu.
Jau 2021. gadā tika izlaists EP ‘’Ongoing hope’’ kas sastāv no 6 dziesmām. Ieraksta pēdējai dziesmai tika izveidots arī video. 2022. gadā grupa izlaida 3 singlus ‘’I hear them march’’ ‘’All my trust’’ un ‘’The cage’’ kam arī ticis izveidots mūzikas video.
Grupa neatlaidīgi strādā pie jaunas mūzikas izdošanas un plāno izlaist pirmo albūmu gada beigās.
Šobrīd grupa gatavojas koncertiem Berlīnē un visā Vācijā un cer doties arī ārpus tās.

Dziesma ‘’All my trust’’ tika izlaista 2022. gada 13.decebrī un ir iedvesmota caur ģitāras rifu kas izvērtās episkā roka balādē. Šī balāde tapusi caur emocijām ko izjutusi dziedātāja un vēlējās izteikt patiesās domas par situāciju kura likusi pārdomāt tādus dzīves aspektus kā uzticība, draudzība un nepadošanās bēdām. Dziedātāja vēlas paust, ka nav jākunas par to kā mēs jūtamies, jo tas padara mūs par patiesiem cilvēkiem.