Riverfall – Citu radītās kartes

Riverfall – Citu radītās kartes

03.03.2020

Mūzikas un tekstu autors Jānis Uplejs

Riverfall ir grupa, kura spēlē vienkāršu, ģitāras skaņās balstītu indīroku par ikdienišķo un pārdabisko.
Mēs – Kaiva (vokāls) un Jānis (vokāls, ģitāra) Upleji – ar nosaukumu “Riverfall” uzstājāmies 2016. gada 9. decembrī.
Grupas pamatsastāvā ir trīs dalībnieki – Kaiva un Jānis Upleji un Ādams Kolets (Adam Collett) no Lielbritānijas. Savukārt bungas attālināti iespēlējis Tonijs Midltons (Tony Middleton) Oklahomā, ASV. “Fantastiski, ka mūsdienās var spēlēt kopā pat atrodoties katrs savā okeāna pusē. Mēs šo izdevību izmantojam jau otro reizi!” smejas Jānis.
Grupa “Riverfall” muzicē kopš 2016. gada nogales un kā paši dalībnieki saka – katrs skaņdarbs ir radošu meklējumu rezultāts, tādēļ tas ir kā sajauktā secībā palaists mīļāko dziesmu saraksts – roks, reps, elektronika un romantisks pops.

Dziesma ir par sava unikālā ceļa atrašanu, nokļūšanu tuvāk mērķim tuvākā vai tālākā nākotnē. “Dziesmu sarakstīju laikā, kad dēliņš bija tikko iemācījies velties, kas ir arī vienā no dziesmas rindiņām”, stāsta grupas vokālists, ģitārists un dziesmas autors Jānis Uplejs. “Skatoties kā bērns mācās apgūt jaunas lietas jutos iedvesmots, jo viņš nepadodas. Pēc kritiena vienkārši pieceļas un mēģina atkal, līdz izdodas sasniegt savu mērķi.”