Rock’n’Berries – Ceturtdienas vakarā

Rock’n’Berries – Ceturtdienas vakarā

27.10.2015

Mūzika – Rock’n’Berries
Teksta autors Oskars Millers

Rock’n’Berries sastāvs:
Oskars Millers – vokāls,
Arnolds Jass – taustiņi,
Rihards Siksna – bungas,
Mārtiņš Sliede – ģitāra,
Jānis Narbuts – bass.

Grupa Rock’n’Berries ir dibināta 2013. gada jūnijā, taču jau paspējusi sevi pieteikt uz Latvijas mūzikas skatuves. Rock’n’Berries izceļas ar orģināliem priekšnesumiem koncertu laikā, tādēļ uz skatuves vienmēr ir jūtama milzīga enerģija un pašatdeve, kas klausītājus neatstāj vienaldzīgus un tiem sniedz neaizmirstamas emocijas.
Rock’n’Berries repertuārs sastāv ne tikai no klasiskajiem Rock un Rock & Roll žanru skaņdarbiem un šobrīd topos esošajiem popmūzikas hītiem, bet arī no pašu sacerētām kompozīcijām. Grupas sastāvā spēlē mūziķi ar pieredzi ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs.

Dziesma “Ceturtdienas vakarā” sarakstīta Rock’n’Berries tik ļoti  raksturīgā rockabilly manierē ar jautri lipīgu melodiju un galvā Paliekošiem vārdiem. Teksta autors Oskars Millers dziesmā apraksta sajūtu, kuru vairāk vai mazāk pazīstam mēs visi – tas ir strupceļš. Kā no tā izkļūt, ir jautājums,  uz kuru atbilde ir jārod katram  pašam. Tādēļ arī dziesmā tiek meklēta atbilde un raidītas lūgšanas melni baltiem padebešiem, ar mērķi sagaidīt to spilgto zibens spērienu, kas izkrāsotu pelēko ikdienu un motivētu censties sasniegt nospraustos mērķus.