Ron the Star  – Adelaida

Ron the Star – Adelaida

09.08.2016


Mūzika – Ronalds Znatnajs un Arturs Laurs
Teksta autors : Emils Buiķis

Grupas projekta sastāvs:
Ronalds Znatnajs – vokāls, back vokāli, ģitāra, sintezatori, producents, aranžētājs
Arturs Laurs – bungas, sintezatori, basģitāra, producents, aranžētājs

Ron the Star (Ronalds Znatnajs) ir solo mūziķis, kurš savu darbību ir sācis 2013. gada izlaižot savu pirmo singlu un video ”In A Lonely bar”.
2014. gada solo mākslinieks ierakstīja savu pirmo albumu ”Make A wish” un devas 6menešu gara brauciena apkārt Eiropai spēlējot uz ielām, baros, tāda veida pārdodot savus albumus un izplatot savu mūziku.
2015. gada atgriežoties Latvija priecēja publiku ar dažiem koncertiem. Šogad 2016. gada Ron The Star ir gatavs pārmainām un no PoP punk rock/Rock/alternative žanra ir krasi gatavs mainīt savu skanējumu.
Ka arī pats galvenais – uzsācis rakstīt savu 2. solo albumu ”Pray for the way”.
Dziesma’’

Adelaida ir pilsēta Austrālijā, kas simbolizē bezrūpības un mūžīgās saules, laimes zemi.
Kā saka dziesmas galvenais autors: “Katrs no mums dzīvo savā laika joslā – viena sirds puse ir mūsu dzimtenē Latvijā, bet otra – kaut kur citur, piemēram, saulainajā Adelaidā. Un tā – katra no pusēm metaforiski meklē viena otru caur sapņiem, “dabas stihijām”, laiku un attālumu.
Šīs dziesmas otrs zemteksts ir par mīlestību, kura meklē cilvēku. Par savstarpējām attiecībām, kurās esošie cilvēki vēlas būt kopā, taču nepazaudējot sevi – turpinot tiekties pēc savu mērķu sasniegšanas.
Dziesma “Adelaida” ir pirmais singls no Ron the Star topošā otrā albuma ”Pray for the Way”.
Katrs dzīvo sava laika joslā, viena sirds pusīte mūsu dzimtene Latvija, bet otra saulainajā Adelaida. Un tā viņi viens otru metaforiski meklē caur sapņiem, dabas stihijām’’, laiku un attālumu.
Savienojoties kopa stāstam par Austrāliju, šai dziesmai ir otra nozīme, par Mīlestību, kura šoreiz Tevi meklē.
Stāsts ir par attiecībām, kuras cilvēki vēlas būt kopa, bet nepazaudējot sevi, savus mērķus.
Ar dziesmu Adelaidu mēs plānojam iekarot visus Latvijas radio, un zinām, ka šī dziesma ir pelnījusi būt, kā šīs vasaras Augusta singls.