Rons Ronins – Kaut kas ne tā

Rons Ronins – Kaut kas ne tā

20.09.2022

Mūzika, teksts, vokāls, ieraksts un mix – Rons Ronins

Rons Ronins ir Hip Hop izpildītājs, kurš aizsācis savas gaitas mūzikā īsi pirms 2010. gada, bet nav tas aktīvākais dziesmu rakstītājs.
Atpazīstamību ieguvis vairāk ar undergraund hip hop pasākumu organizēšanu, vadīšanu un cita veida aktīvismu hip hopā no 2012. – 2016. gadam.
Pandēmijas laikā atsācis nodarboties ar mūziku, ne tikai ar repošanu, bet pielicis klāt muzikālajam arsenālam mūzikas producēšanu un miksēšanu.
Rons Ronins – viena cilvēka armija, lai gan bieži ņēmis dalību dziesmās ar reperi Normi Simpsonu, kura garadarbi, kopā ar Ronu Roninu ir bijuši iepriekš Priekšnamā.

Dziesma izveidota paša spēkiem – bīts, teksts, ieraksts, vokāls pat mix/master.
Dziesmas tēma – sevis salīdzināšana ar nereālistiskām ekspektācijām, kuras veido reklāmas un mākslīga, narcistiska sociālo tīklu kultūra.
Iedvesma rakstīt dziesmu radās, kad darot ikdienas darbus, fonā tika palaista dokumentālā filma par to, kādus psiholoģiskos veidus izmanto sociālie mediji, lai lietotāji kļūtu no tiem atkarīgi un kā mūsu datus izmanto reklāmas industrija. Filma saucas “Social dilemma”, kas iedeva stimulu tālāk un dziļāk padomāt sociālo mediju izveidoto imidža kultūru un tās negatīvajām psiholoģiskajām sekām. Realizēt ideju veidoja vēlme aktualizēt problēmu, kura īpaši ietekmē jauniešus. Dziesmas nosaukumam “Kaut kas Ne tā” ir dubulta nozīme – kaut kas nav kārtībā un kaut kas interNetā.