RYGA un Korejs Endrjū – Give Me Your Love

RYGA un Korejs Endrjū – Give Me Your Love

16.06.2015

Grupa RYGA, kas līdz šim publicējusi vairākas dažāda žanra dziesmas, turpina savus muzikālos eksperimentus un šoreiz piedalās ar  savu jaunāko dziesmu „Give Me Your Love”, kas ierakstīta sadarbībā ar Ņujorkā dzīvojošo amerikāņu dziedātāju Koreju Endrjū (Corey Andrew). Jauno dziesmu „Labo skaņu ierakstu studijā” producējis pats dziesmas autors un grupas „RYGA” dzinējspēks Mārcis Judzis.

Mārcis: „Mums patīk izmēģināt spēkus dažādos žanros un sadarbībā ar dažādiem izpildītājiem. Mūzikā nav un nevar būt nekādu „tabu”. Ir atļauts viss, un es to ar prieku izmantoju. Dziesma „Give Me Your Love” ir stāsts par divu jauniešu pirmo mīlestību, pirmajām trauslajām attiecībām, kad visu redz un jūt sakāpināti un ļoti jūtīgi. Atšķirība starp dziesmas pirmo versiju un to, kāda tā ir tagad, ir milzīga. Pieļauju, ka koncertos tā skanēs krietni vien agresīvāk.”.

Korejs Endrjū: „Piekritu ar prieku un es domāju, ka šī dziesma var kļūt par hitu un es esmu gatavs kopā ar RYGA koncertēt uz uzstāties ar to visā pasaulē!”.