S O R E – Selfish Animals

S O R E – Selfish Animals

05.10.2021


Mūzikas autors – Ģirts Eglītis
Teksta autors – Zintis Lākutis

Grupas dalībnieki kopā sanāca pagājušā gada vasarā un ar dziesmas “Starptelpa” ierakstu aizsākās projekts S O R E. Šobrīd grupas kontā ir trīs skaņdarbi: “Starptelpa”, instrumentālais skaņdarbs ar nosaukumu “Solitude” un pavisam nesen tapusī dziesma – “Selfish Animals”. Grupas sastāvu veido: Kaspars Šīmanis (vokāls), Ģirts Eglītis (bass, ģitāra) un Zintis Lākutis (bungas).
Viens no spēcīgākajiem trīs mūziķus vienojošajiem elementiem ir Liepāja – daļa tur dzīvo joprojām, cits uzaudzis tās apkārtnē, un pilsētas rokmūzikas spilgtā vesture viņus turpina iedvesmot vēl šodien.
Par nākotnes plāniem runājot, mūziķi atklāj, ka turpina darbu pie sava pirmā EP.

Dziesmas “Selfish Animals” autors ir grupas basģitārists Ģirts Eglītis, savukārt tās galējo apstrādi paveica Kārlis Šteinmanis. Dziesma stāsta par cilvēciskām pārdomām, kuras piemeklē mūs negulētas nakts laikā, kad sastopamies ar sevi un reflektējam par notikumiem, kas jau ir pagājuši un nākotni, kura vēl ir ļoti neskaidra. Dziesma būs daļa no gaidāmā EP.

sore – selfish animals, radio swh, swh, radio, priekšnams, sore, selfish, selfish animals, girts eglitis, zintis lākutis, grupa, dalībnieki, kaspars šīmanis, ep, šodien, solitude, starptelpta, liepāja, roks, nākotne, plāni, ligita mieze, mieze, latviešu mūzika, jaunā mūzika, latvijas dziesmas, dziesmas,