Santa, Baiba un Co – Kādēļ

Santa, Baiba un Co – Kādēļ

20.07.2021

Dziesmas mūzikas un teksta autors ir Baiba Diāna Puriņa.
Kā arī nedaudz palīdzības no  Santas Ziemanes un Guntara Aizupieša.

Esam pilna sastāva meklējumos, bet nedaudz par mums, kas paliek:
Baiba Diāna Puriņa (ritma ģitāra) –  Šobrīd es mācos Latvijas Universitātē, pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē un strādāju pirmsskolas izglītības iestādē. Pirms 3 gadiem absolvēju Valmieras Viestura vidusskolu, kur mācījos teātra klasē. Tur es sāku patiešām aizrauties ar mūziku. Visus 3 vidusskolas gadus spēlēju vokāli instrumentālajā ansamblī. Katru gadu piedalījāmies konkursā “No baroka līdz rokam”, kur ieguvām augstus rezultātus. (Skolas grupā spēlēju soloģitāru)
Santa Ziemane (balss) – Šobrīd Santa mācās Latvijas Lauksaimniecības universitātē, vides un būvzinātņu fakultātē. Pirms 3 gadiem Santa, kopā ar mani(Baibu), arī absolvēja Valmieras Viestura vidusskolu, kur kopā mēs 2 gadus spēlējām vokāli instrumentālajā ansamblī “The Saviors”. Kā jau minēju, piedalījāmies konkursā “No baroka līdz rokam”, kā arī spēlējām balles. Sākumā tikai savā skolā, bet vēlāk jau arī citās skolās, kā arī citos pasākumos.
Kārlis Puriņš (soloģitāra) – Šobrīd Kārlis strādā Volkswagen centrā par automehāniķi. Pirms 4 gadiem Kārlis absolvēja Valmieras Valsts ģimnāziju, kur arī spēlēja vokāli instrumentālajā ansamblī “Blicīte”. Protams, viņi arī piedalījās konkursā “No baroka līdz rokam” un spēlēja arī skolas balles. No tā laika mūzika vienmēr ir palikusi kā hobijs un vel ir vēlme ik palaikam uzkāpt uz skatuves un kaut ko uzspēlēt.

Tā mēs trijatā visi kopā sanācām un paspēlējām kopā, protams, arī kādās dzimšanas dienas ballītēs vai izlaidumos vai kāzās arī uzstājāmies, tad izdomājām ierakstīt dziesmu. Man jau 1 dziesma bija sarakstīta, tad bija jāuztaisa tikai aranžija. Atradām, kurš mums piespēlēs basu, bungas un klavieres, samēģinājām un ierakstījām.

Dziesmas tapšana tika balstīta uz draudzenes dzīvesstāstu. Viņai otrā pusītē attiecības izbeidza, tikai tāpēc, ka uz noteiktu laiku bija jālido prom, domāja, ka viņi nevarēs uzturēt distances attiecības, pat neapsvēra domu pamēģināt. Un tā arī aizgāja.