SANTPAULA – You are just too good to be true

SANTPAULA – You are just too good to be true

16.11.2021


Vārdu un mūzikas autors – Santa Paula Mata (SANTPAULA)

Mani sauc Santa Paula Mata (ar skatuves vārdu SANTPAULA). Esmu 18 gadus veca jauniete un tikko uzsāku savas gaitas mūzikas industrijā. Ar mūziku nodarbojos jau no agras bērnības, un dziesmas arī sāku rakstīt salīdzinoši agrā vecumā.
8. septembrī man iznākca mana debijas dziesma “You are just too good to be true” , kuru sarakstīju kopā ar mūzikas producentu Kasparu Ansonu.
Kopumā bija interesanti pirmoreiz pieredzēt kāds tad ir vienas dziesmas ceļš no paša sākuma līdz pat producēšanai, miksēšanai/masterēšanai un gala rezultātam.

Šo dziesmu sarakstīju pirms pāris gadiem, kad man bija kādi 14 gadi. Dziesmu izvēlējos rakstīt angliski, jo tajā laikā klausījos tikai ārzemju dziedātājus un mūziķus, kas pārsvarā dziedāja angļu valodā. Tāpēc automātiski iedomājos uzrakstīt dziesmu angļu valodā. Dziesma lielākoties ietilpst popmūzikas žanrā, bet tai ir indie un alternatīvās mūzikas tāds kā piesitiens.
Vienkāršiem vārdiem sakot, dziesmas nosaukumā jau ir iekļauta visa dziesmas doma. Dziesma ir par lietām vai arī attiecībām, kuras ir pārāk labas, lai būtu patiesība. Mēs baidāmies tās kontrolēt vai arī vispār nevaram tās ietekmēt, tāpēc tās vienkārši pazūd.

Dziesmai ir arī vizuāls video kopā ar dziesmas vārdiem, kas ir pieejams manā Youtube platformā.