Sarnovskis un Sēruma – Āda snieg

Sarnovskis un Sēruma – Āda snieg

08.12.2020

Mūzikas autors – Mareks Sarnovskis
Teksta autors – Jānis Rokpelnis

„Sarnovskis . Sēruma” – Tā ir jauna muzikāla sinerģija. Paši mūziķi uzsver, ka veido intīmu platformu dzejai. Kodola veidotājiem ir katram sava muzikālā vēsture.
Apvienība “Sarnovskis . Sēruma” tika izveidota, lai iedziesmotu kvalitatīvu dzeju. Šīs pandēmijas otrā viļņa laikā apvienība ir ķērusies pie dzejnieces Rutas Štelmaheres dzejas muzikālā ietvara veidošanas. Albums ar Štelmaheres dzeju ir gaidāms nākamā gada rudenī.

Anna Sēruma producēja un izdeva autordziesmu albumu “What If” (2017), kā arī darbojas grupā “PELNI”, ar kuriem nupat nosvinēja sava albuma “Nospiedumi” prezentāciju.
Mareks Sarnovskis (ex „Zemes Mala”, „Periscope”) paralēli strādā pie sava lielformāta albuma „Senas rētas ir mutes aizšūtas” izdošanas.

“Sarnovskis. Sēruma” šī gada septembrī izdeva savu muzikālās darbības apkopojumu.
Ir izdots albums “Neskaramam nepieskaros”.
Nesabojāt izcilo dzejnieka darbu – tas ir ļoti grūts mūziķa uzdevums. Domājam, ka mūsu askētiskajā pieejā mums tas ir diezgan labi izdevies. Dziesma “Āda snieg” ir viena no spilgtām visa albuma skanējuma ilustrācijām.”
Dziesma “Āda snieg” ir viena no 12 kompozīcijām.

Dziesmas pamatā (bet grupas dalībnieki uzsver, ka tas ir visa albuma mākslinieciskās vērtības nesējs) ir dzejnieka Jāņa Rokpeļņa augstākās proves poēzija.

Šai dziesmai ir nofilmēts arī videoklips. To režisēja gleznotāja māksliniece Mētra Štelmahere.