Seira – Torch

Seira – Torch

11.04.2023

Mūzika un vārdi – grupa “Seira”;

Alternatīvā metāla grupa “Seira” 2023. gadā turpina iesākto singlu sēriju, šo gadu aizsākot ar karstu metālkora un NU metāla sakausējumu – “Torch”.
“Seira” ir modernā alternatīvā metāla grupa no Rīgas. Grupa apvieno 2000. gadu emo, metālkora un postroka elementus ar modernā metāla skanējumu, lai paustu pārdomas par bieži tik neērto cilvēku iekšējo pasauli, mudinātu sevi un aicinātu arī citus izlauzties no savas komforta zonas.
“Seiru” 2016. gadā dibināja līdzīgi domājoši mūziķi ar mērķi spēlēt mūziku, kas viņus aizrāva augot, taču vēlējās sniegt tai svaigu un personīgu skatījumu un vēstījumu. “Mēs cenšamies jaukt kopā mūsu atšķirīgos iedvesmas avotus, lai veidotu unikālu modernā metāla skaņu paleti: smago un nerimstošo bungu un ģitāru skanējumu papildina krāšņas postroka un nobružātas grandžroka skaņu ainas un, visbeidzot, melodiskas un kontrastējošas vokāla partijas apvieno abas muzikālās frontes.” Mūziķi visvairāk iedvesmojušies no tādām grupām kā “A Day to Remember”, “Nirvana”, “Funeral For a Friend”, “Bring Me the Horizon”, “Norma Jean” un “Boston Manor”. “Seira” sastāvā ir vokāliste Gia Bluum, bundzinieks Staņislavs Silovs, ģitāristi Arturs Krastiņš un Ričards Cacurs, basģitārists Romāns Smirnovs.

Jaunais singls ir par lauztiem solījumiem un nodevību, kas atstāj mūsos savus nospiedumus: vienam tās ir bailes palikt vienam, otrs zaudē ticību citiem, trešais cenšas visu nokontrolēt. Jaunais singls ir līdz šim smagākais Seiras gabals un ieskicē grupas asākās šķautnes. “Torch” liks iedegties grūvmetāla, metālkora un posthārdkora cienītāju sirdīm.