Side of Pain – Dārgs

Side of Pain – Dārgs

19.06.2018

Mūzikas un vārdu autors – Nauris Jansons-Ķirsis

Grupas iesākumi meklējami tālajā 2003.gadā. Lieki nekavējoties, jāsaka šī grupa ir un jau no pašiem iesākumiem ir bijusi grupas radītāja Naura ceļojums caur un ap viņa dzīvi. Tā augusi, mainījusies un attīstījusies līdz ar viņu pašu. Ja sākotnēji radusies sāpēs un tukšumā, tad laika gaitā un saturā top dziedināta gaismā un mīlestībā.

Grupas sastāvs vairrākkārt ir mainījies, nemainīgu atstājot – grupas kodolu, 3 cilvēku formātu un sievišķās enerģijas klātbūtni. Tagadējais Side of Pain sastāvs un skanējums sāka nostiprināties 2015. gada sākumā, kad pēc vairāku gadu ilgušas pauzes grupa aktīvi atsāka skanēt un darboties ārpus mēģu zāles. Tā ik pa laikam sanāk, kad, apaugot ar dzīvi un ģimenēm, Side of Pain pierimst koncertēt, lai gan jāsaka, ka mūzikas radīšanas process nekādu apstākļu dēļ nav apstājies.

Gadu gaitā sanācis spēlēt uz dažādām lielākām un mazākām skatuvēm Latvijā un kaimiņos. Šur tur iegūts pa kādai atzinības balvai.

Ilze: “Mums patīk skanēt enerģiski un ar spēku. Dziesmas, ko spēlējam, radītas ar ziņu, kura jāsadzird un jāsajūt. Side of Pain ir par dzīvi, par to, kas tajā svarīgs un par to, kas mēdz notikt, ja svarīgais iztrūkst! Uzskatām, ka ir neizsakāmi nozīmīgi būt vienotiem vērtībās un sajūtās, lai mūzikai piešķirtu sava veida maģiju.”

“Dziesma radusies, iedvesmojoties attiecībās ar manu meitu. Tā ir vēstījums par visa labā nozīmi mūsu dzīvēs un aicinājums to sargāt un lolot!”

VolBergs sastāvs:
Nauris Jansons-Ķirsis – ģitāra, vokāls, dziesmu radītājs
Agnese Zēbolde – bassģitāra
Ilze Jansone-Ķirse – bungas