Silinshm – Varbūt Naktī

Silinshm – Varbūt Naktī

15.09.2020

Dziesmas teksta autors Miks Siliņš (Silinshm),

Silinshm ir jauns RnB/Soul hiphop izpildītājs no Rīgas, debijas dziesmu “Etiķete” izlaidis 2020. gada janvārī, tāpat arī EP “Negadījums” 2020. gada aprīlī, bet debijas albums “Nomodā Ar Šo Sajūtu” izlaists 2020. gada jūnijā, kuru producējis Harijs (Kastrācija), kā arī dziesmā “Sarkans” dalību ņēmis Roberts Blūms “Svēte” no apvienības “New Wavy”. Silinshm mūzika vienmēr ir bijusi apkārt, tekstus raksta un brīvo runu piekopj jau vairākus gadus, bet solījums tuvam cilvēkam noveda līdz klausāmiem skaņdarbiem.

Dziesmu vēlos veltīt tikai un vienīgi sev, dziesma tapusi iespaidojoties no tādām vai citādākām attiecībām ar vairākiem cilvēkiem, nevienu konkrēti neminot vārdos vai darbos. Neko tiešāk nevēlos izpaust no šī stāsta, jo domāju, ka katrs klausītājs šajā dziesmā spēs reflektēt un rezonēt uz kādu daļu no skaņdarba. Galvenā ideja dziesmā ir pateikt stāstu kurš nekad neatkārtosies un šādas darbības vairs netiks veiktas.
Dziesmā ir apvītas ļoti daudz tēmas vienlaicīgi un katru no tām uztvers tikai kāds, kurš spēs sevi rezonēt ar attiecīgajiem vārdiem.