Skolas Rokenrols – Vasara

Skolas Rokenrols – Vasara

09.08.2022

Grupā “The Bad Tones” uzsākusi darbību 2017. gadā, un tajā apvienojušies Edvards Broders (balss, ģitāra, taustiņinstrumenti), Rūdolfs Ozols (balss, ģitāra, taustiņinstrumenti), Alberts Levics (balss, basģitāra) un Kalvis Sležis-Zaļkalns (balss, bungas). Līdz šim apvienība laidusi klajā EP “Bad Tunes” (2018), studijas albumu “Is It Good Enough?” (2019) un dzīvā ieraksta albumu “Ezera Skaņas” (2020).

“Katrā gadalaikā pienāk brīdis, kad pirmo reizi sajūtu tā smaržu. Kaut kas jauns liekas sācies. Un atkal it kā skrienu pretim gaismai, pretim cerībai. Un jūtat šo satraukumu? Tas aizved mani kaut kur citur. Saule tik spoža, ka jāsamiedz acis. Aizsitas elpa, un sajūtu pirmo saules sakarsētā asfalta smaržu. Par to arī dziesma.” raksta grupas dalībnieks un dziesmas vārdu autors Edvards Broders.
Dziesma ierakstīta studijā “Red House”, Rīgā. To miksējis Jaspers Ras (Jasper Ras), savukārt, māsterējis Rengerts Eginks (Rengert Eggink), kas ir “The Bad Tones” ilggadēji sadarbības partneri un kolēģi no Nīderlandes.

Līdz ar dziesmu “Nest” tiek prezentēts arī tai izveidotais videoklips, kas tapis sadarbībā ar Ievu Aleksu un Pēteri Vīksnu. Videoklips filmēts uz 16mm lentas, un tajā redzami vizuāli efekti, kas iegūti veicot eksperimentus ar lentu.