Skredss un St4rface – Lāsts

Skredss un St4rface – Lāsts

12.10.2021


Teksta autori – Skredss, St4rface
Mūzikas autors – NiNETY8

Skredss: “Mani sauc Alekss. Mūzika jau mani saista ilgi, tajā es izaugu un vēl joprojām dzīvoju. Savu emocionālo pusi lieku tekstos un ritmos. Pavisam vienkāršs, bet arī lielām ambīcijām un mērķiem . Ģimene un draugi ir manā dzīves aukstākajā pakapienā. Reizēm paslīdu un apjūku, bet ceļos, lai radītu jaunu mūziku un jaunas emocijas. Savu pirmo tracku uzrakstiju 15 gados kopā ar draugiem jokojoties, bet pavisam drīz sapratu, ka mūzika mani saista un vēlos to savā dzīvē. Uz doto brīdi, mūzika ir viss ko redzu un kurā dzīvoju.

Dziesma ir tapusi kopā ar pašmāju mākslinieku st4rface, kas jau iepriekš ir debitējis radio SWH raidījumā “Priekšnams” ar savu singlu “Man Nevajag Vēl Vienu Piedod”. Šis skaņdarbs topā noturējās vairākas nedēļas un bija uzkāpis līdz pat augstajai sestajai pozīcijai. Viņa daiļrade bieži vien ir dzirdama arī citās Latvijas radio stacijās.

Dziesmā ir stāstīts tas ka mīlestība var izvērsties kā lāsts , respektīvi “Es mīlu kādu personu kura mani nemīl atpakaļ’’ tādejādi sevi mokot , liekot cerības , kas visticamāk nepiepildīsies , bet galvenais ir nepadoties.
Rakstot šo dziesmu es izjutu šo sajūtu , kura velkas visur līdz. Mans novēlejums ar šo dziesmu ir tāds ka nekad nevajag padoties , varbūt vajag piebremzēt , bet nekad nepadoties.”