st4rface – Man Nevajag Vēl Vienu Piedod

st4rface – Man Nevajag Vēl Vienu Piedod

11.05.2021


Mūzikas autors: Young Taylor
Teksta autors: st4rface jeb Reinis Aumeisters

St4rface (pilnajā vārdā Reinis Aumeisters) ir 19 gadus vecs mūziķis, kas nāk no Valmieras, taču jau vairākus gadus dzīvo Rīgā. Ar mūziku hobija līmenī nodarbojas jau kopš bērnības, kad dziedāja korī, taču nopietni tam pievērsās pērn, kad traumu dēļ pameta motokrosu un sāka nopietni darboties ar mūziku.

Mūziķis pirms tam ir sadarbojies arī ar reperi Grafomānu un izlaidis citus skaņdarbus. Dziesmas ir pieejamas visās vadošajās digitālajās mūzikas straumēšanas platformās.

2021.gada 8.martā, ar ekstravagantu skaņdarbu klajā nāca pašmāju mūziķis st4rface, kas klausītājiem nodeva dziesmu ar nosaukumu ”Man Nevajag Vēl Vienu Piedod” Kā jau vairums dziesmu mūsdienās, dziesma ir par attiecībām. Šajā gadījumā – par to, cik ļoti lielu lomu cilvēku dzīvēs ieņem vārdi un to nepareiza pielietošana. Vārdi reizēm runā skaļāk par darbiem un uzmanība ir jāvērš uz to, kad mēs socializējamies ar sev tuviem cilvēkiem (īpaši attiecībās). Dziesma ir ierakstīta YouTube zvaigznes jammetti studijā un tā tapa nepilnu trīs dienu laikā – sarakstītas lirikas, ierakstīta dziesma un viss pārējais.

Šis ir trešais mūziķa publicētais skaņdarbs šogad – 19.janvārī viņš izlaida dziesmu ar nosaukumu ”Laika Mašīna”, bet 14.februārī dziesmu sadarbībā ar mūziķi Grafomānu – ”Cilvēki”. Šis gads ir paredzēts tik pat aktīvs kā līdz šim un no mūziķi ir gaidāmi vēl krietni daudz jauni skaņdarbi.
St4rface ir pazīstams ar tādām dziesmām kā ”Alone” un ”Haunted By Demons”, kuras viņš izlaida pērn. Šogad viņš mūzikai ir pievērsies krietni nopietnāk un to rada dzimtajā – latviešu valodā, kā arī sadarbojas ar citiem pašmāju māksliniekiem.