STAIGUĻI – IMŪNS

STAIGUĻI – IMŪNS

15.08.2023

Projekts “Staiguļi” tapis un darbojas pie Eiropas austrumu mūra Kārsavas pusē. Līdz šim koncertēts pasākumos un spēlēts zaļumballēs, taču šobrīd paralēli fizikai, kartēm, kosmētikai un kanalizācijas tīkliem, ir uzsākts darbs pie muzikālās jaunrades.

Pirmais mērķis ir izpildīts – būs ko parādīt mazbērniem Youtube, jo ir tapusi pirmā oriģināldziesma “Imūns”.

Kompānija, kuras sastāvā ir 5 džeki un Arita, sauc sevi par projektu nevis grupu, jo nezin, kad īsti viss sācies un kad tam būs gals.

Grupas solists Juris Vorkalis par dziesmas vēstījumu: “Šī dziesma ir 2012. gada Dricānu kapusvētku bohēmas bērns, kuru noputējušu izcēlām no plaukta 2022. gadā un pabeidzām radošajā nometnē Balkanu kalnos. Dziesma nav par mīlestību, tā ir par vienkāršību, par vieglāku skatu uz notikumiem, kam ejam cauri sev atvēlētajā mūžā.”

“Imūns” izlaiduma diena nav nejauša, jo tieši šajā dienā izlaidums ir arī apvienības bundziniekam Eināram un basģitāristam Ralfam. Paši iesmej: “Saprotams, lai mazāki svinību izdevumi.”

Dziesmas vārdu autors ir Juris Vorkalis, mūzikas autors Edgars Potašs, ieraksts tapis studijā “Bigmaar’s Records” sadarbībā ar Māri Keišu. Līdz ar dziesmas publicēšanu nāk klajā arī tās videoklips, kas tapis sadarbībā ar mākslinieci Lilly Cinnamon Woods.