Strapon – Searching for the Gold

Strapon – Searching for the Gold

17.05.2016

Martiņš Krauze – ģitāra
Edgars Bubaks – bungas
Uģis Jankavs – vokāls un ģitāra
Edvarts Počs – Bass

Pēc gariem un smagiem spēlēšanas gadiem jaunais un spēcīgais muzikālais projekts STRAPON ir iznācis no tumšās rokera – iesācēja bedres. Kopš grupas pirmsākumiem 2009. gadā tas ir ieguvis savu īsto formu un ir gatavs sākt savu neapturamo grūdienu Eiropas un Pasaules lielāko skatuvju virzienā.

Gan rokmūzikas fani, gan cilvēki, kas pirmo reizi izdzird grupas nosaukumu, uzreiz apzinās, ka būs kārtīgi jāpiesprādzējas, jo STRAPON ir tas, kas neļaus tev mierīgi nosēdēt vietā – gan pie skatuves, gan guļamistabā. Mēs, kopā ar saviem uzticīgajiem faniem, esam gatavi izlauzt sev ceļu uz zvaigznēm.

Dziesmas pamata meldiņš radās UJ’am pirms aptuveni 5 gadiem, strinkšķinot ģitāru grupas mēģinājumā pie divlitrīgā alus un paralēli stāstot anekdoti. Atšķirībā no anekdotes, kas nebija smieklīga un nekādā gadījumā nav atstāstāma radio ēterā, meldiņš palika atmiņā un bija viens no pirmajiem oriģinālajiem mūzikas fragmentiem, ko grupa izdomāja. Trīs gadus tas glabājās UJ’a prāta ”muzikālajā bankā” līdz brīdim, kad grupa atsāka savu darbību un, pieliekot kaudzi enerģijas, izveidoja no tā spēcīgu dziesmu.