Supermanic Soul – Hope

Supermanic Soul – Hope

02.11.2021


Dziesmas vārdi – Jānis Zuiko un Laura Gabrāne
Dziesmas mūzika – Jānis Zuiko

Agrāk katrs no grupas dalībniekiem sadarbojās kopā ar citiem mūziķiem vai vienatnē. Bundzinieks Jānis Jans apguva bungu spēli 10 gadus atpakaļ, pašmācības ceļā.
Jānis ir spēlējis dažādās grupās, kā, piemēram- Insomnia, Affair un Lake Noir. Šobrīd ir uzkrājis tādu pieredzi, lai tagad lielākoties spēlētu savam priekam! Ģitārists Jānis Zuiko nodarbojas ar mūziku jau vairāk, kā 20 gadus. Raksta savas dziesmas, kuras lielākoties nepieraksta uz papīra, bet gan patur galvā! :)
Jānis ir gan spēlējis viens, gan arī kopā ar dažādiem mūziķiem, kuriem ir bijis kā motivators augt un attīstīties mūzikā.
Laura Gabrāne nodarbojas ar mūziku jau no pašas bērnības. Flautas spēli praktizē 14 gadus. Raksta savas dziesmas un lielākoties ir uzstājusies viena, dažādos saviesīgos pasākumos. Vokālu attīstīja pašmācības ceļā. Ir sadarbojusies ar mūziķiem un iesaistījusies projektos, kuros ir bijis nepieciešams vokāla vai flautas akcents!
Šajā dziesmas ierakstā basu spēlē Santa Skujiņa, kura vairs nav mūsu sastāvā.
Grupas sastāvam ir nesen pievienojies domubiedrs – basists Dāvis Irbēns, kurš sāk apgūt un iepazīt mūsu pārējās dziesmas!

Dziesmas mūzika tapa, Jānim Zuiko iedvesmojoties no apkārtējās pasaules. Vārdi tika rakstīti kopā, tie ļoti piestāvēja mūzikai un idejai, kura ir ietverta dziesmā.
Dziesma ir veltīta jebkuram cilvēkam, kurš tajā atrod sevi!