Taizers – Sapnis pie jūras

Taizers – Sapnis pie jūras

11.02.2020

Mūzika: Egils Pētersons, vārdi: Edmunds Frīdvalds.

Grupa Taizers:
Egils Pētersons – ģitāras, balss,
Normunds Nurks – taustiņinstrumenti, balss.

Grupa Taizers jau vairāk kā 10 gadus ir bijusi atraktīvi izklaidējošs muzikālais kodols daudzās kāzās, ballēs, svētkos, prezentācijās un citos pasākumos. Normunds: “Daudz kas piedzīvots pa šo laiku un ir gājis visādi, bet mums joprojām ir interesanti kopā; esam lieli asprāši un mums nekad nav garlaicīgi”
Egils Pētersons ir pieredzējis mūziķis, ģitārists un dziedātājs, sadarbojies ar tādiem cilvēkiem kā Zigmārs Liepiņš, Valts Pūce, Valdis Atāls, Uģis Prauliņš, Viktors Zemgals, kādreizējās Ārtroka grupas “Salve” (daudzkārtēja festivāla “Liepājas Dzintars” laureāte) vadītājs. Egils darbojas arī kristīgajā mūzikā.

Jauna dziesma, jauns videoklips. Patiess notikums, grupa Taizers. Nejaušs ceļinieks izstāsta gandrīz visu savu dzīves stāstu. Bērnības mīlestība, nejauši satikta un atkal pazaudēta… .
Grupas Taizers dalībnieki: “Braucot mājup no muzikāla pasākuma, uzņēmām savā mašīnā kādu vīrieti, vārdā Aleksandrs, kurš izskatījās noraizējies. Izrādījās, ka viņš nesen bija nejauši saticis savu bērnības mīlestību un atkal pazaudējis, pat neuzzinājis ne viņas tagadējo uzvārdu ne telefona numuru. Viņš zināja tik vien to, ka viņa bērnības draudzene tagad dzīvo kādā no piejūras ciemiem. Tā nu viņš tagad apbraukāja jūrmalas ciemus, meklēdams šo īpašo meiteni.

Vīrieša stāsts mūs tā iedvesmoja, ka pamudināja izveidot un ierakstīt dziesmu “Sapnis pie Jūras” kā arī izveidot videoklipu. Video filmējis un veidojis Dmitrijs Kazancevs.

Dziesma ierakstīta studijā ST Sound, ierakstu veicis Staņislavs Ščerbaks. Aranžētāji: Egils Pētersons, Normunds Nurks, mūzikas producents E. Pētersons.