Telpa – Tev man jāapsola

Telpa – Tev man jāapsola

21.03.2017

Mūzika Gatis Gaugers
Teksts Guntars Račs.

Grupas TELPA pirmie aizmetņi ir meklējami 70-to gadu vidū Alojā, kad pasaulē nāca tās dalībnieks Gatis Gaugers. Jau no pašas bērnības viņu aizrāva mūzika, kad arī tika meklēti pirmie domubiedri, lai kopā muzicētu. Mainījās cilvēki, mainījās domubiedri, līdz pavisam nejauši un neplānoti tika satikts ģitārists Aivars Rakovskis, kā rezultātā, nu jau Rīgā, dzima grupa TELPA.

Grupa paralēli rada gan instrumentālu mūziku, gan dziesmas, kurās ļoti liela loma ir atvēlēta tieši tekstam. Ar divām dziesmām arī esam pabijuši raidījumā “Priekšnams”.

Dziesma „Tev man jāapsola” ir kārtējais, mazais solis tuvāk topošajam grupas albumam, kurš dienas gaismu plāno ieraudzīt nākamā gada pavasarī! Tajā būs iekļautas gan dziesmas, gan instrumentāli skaņdarbi, kuri ir grupas neatņemama sastāvdaļa.

Dziesmas “Tev man jāapsola” mūzikas autors un aranžētājs ir Gatis Gaugers, kurš to pats ir arī iedziedājis, bet tekstu sarakstījis ir dzejnieks, mūziķis un mūzikas izdevējs Guntars Račs. Dziesmas producenti ir Gatis Gaugers un Mārtiņš Burkevics.