The Big Deal – Tu esi vainīga

The Big Deal – Tu esi vainīga

18.12.2018

Teksta autors – Kristaps Pauls Reihmanis
Mūzikas autors – Svens Linga

 

Jauniešu rokgrupa uzsāka darbību 2017. gada decembrī. Darbības vieta – Mārupe. Cenšamies spēlēt mūsdienīgu roku. Gūstam iedvesmu no pasaules roka grandiem (Guns’n’Roses, AC/DC, Pearl Jam, Foo Fighters, Nirvana u.c.). Grupas sastāvs: Svens Linga (balss/ģitāra), Kristaps Pauls Reihmanis (bungas), Ketrīna Ice (basģitāra). Pirmo koncertu pieredzi ņēmām, uzstājoties Depo klubā “20 minūtes slavas”. Drīz sāksim darbu pie debijas albuma.

Mūsu mērķis ir gūt atpazīstamību dažādos koncertos Latvijā, kā arī pēc tam ārpus Latvijas. Mums katram no grupas mūzika ir sirdī un to mēs ļoti labi spējam parādīt uz skatuves ar kārtīgu enerģijas un degsmes lādiņu.

P.S. Uz nākamajiem grupas koncertiem grupas sastāvs papildināsies.

 

Par dziesmu. Dziesmas mūzika tapa jūlija sākumā. Svens izdomāja intro, kas abiem ļoti patika (dziesmas tapšanas procesā bija tikai Svens un Kristaps). Tad pāris dienas Svens domāja, kādi varētu būt main rifi, kas iet pa pantiem un piedziedājumu. Tad pamazām, pamazām izveidojās bungu ritms un pavadījums bija gatavs. Kristaps sāka domāt tekstu. Dažas vietas tekstam abi kopā palaboja un pēc kādām pāris dienām arī teksts bija gatavs. Pats interesantākais fakts, ka tagadējo nosaukumu dziesmai Svens izdomāja dienu pirms pirmā koncerta Depo klubā. Rakstīšanas process, kā var noprast, prasīja mazliet pacietības. Dziesmas melodija rakstīšanas procesā ir arī mazliet pamainīta un papildināta.

Dziesmā tēma, kā jau pēc dziesmas teksta var noprast, ir par neveiksmīgām attiecībām, kad vienam cilvēkam ir vienaldzība, savukārt otram ir sāpināta sirds.