Timothy – Speak to My Father

Timothy – Speak to My Father

22.03.2022

Dziesmas vārdu, mūzikas un producēšanas autors – Timotejs Rozentāls.
Timotejs Rozentāls jeb Timothy mācās par džeza pianistu un vokālistu Liepājas Mūzikas un Mākslas vidusskolā.
Līdz šim Timotejs bija vairāk zināms kā video režisors dažādiem mūzikas izpildītājiem, no kuriem viņš iedvesmojās veidot savu mūziku. Timothy uzsver, ka mūsdienās liela daļa dziesmu ir par narkotikām, seksu un naudu, bez jebkādas dziļākas jēgas. Runājot ar kristiešu draugiem, Timotejs ir sapratis, ka jauniešus nesaista parasta kristīgā mūzika – tā ir diezgan vienveidīga un novecojusi. Tāpēc jaunais mūziķis vēlas kristīgo mūziku ietērpt jaunās noskaņās.
Timothy veidoto mūziku raksturo dziļie basi un plūstošās melodijas līnijas, kas ievelk savā pasaulē, lai ļautos domu lidojumam. Timόtheos no grieķu valodas nozīmē “pagodināt Dievu”, un tas arī paskaidro Timoteja plānus mūzikā. Timotejs par sevi saka: “Katram no mums ir savi putniņi, taču no tiem nav jābaidās. Tā ir dāvana.”
Timotejs 2020. gadā izlaida savu pirmo singlu “Sweet Baby”, kura iedvesmas avots bija filmēšana Baldones “Waterfest” sporta un mūzikas festivālā. Timotejs brīvajā laikā apguva mūzikas producēšanu, lai visu varētu darīt pats – sākot no mūzikas ierakstīšanas un producēšanas savā mājas studijā, līdz pat reklāmas dizaina materiālu veidošanai un mūzikas klipu filmēšanai.

Izdodot singlu “Speak to My Father”, Timothy vēlas apgāzt stereotipus par kristīgās mūzikas vienveidību.