TOM SIMO – Tālumā

TOM SIMO – Tālumā

31.12.2019

Dziesmas vārdi un mūzika TOM SIMO

17 gadus vecais TOM SIMO, īstajā vārdā Toms Samsons, jaunietis no Saldus, klausītājiem prezentē savu debijas singlu “Tālumā”.
Toms Samsons pašlaik apgūst populāro un džeza mūziku Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā.

Jaunais mūziķis jau ieguvis pieredzi koncertuzvedumā “Sapinušies Troļļos un vēl…” ar Liepājas Melngaiļskolas Bigbendu un solistiem – Zani Dombrovsku un Ralfu Eilandu, uzstājoties uz Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” skatuves. Mūziķis piedalījies dažādos muzikālos projektos kopā ar tādiem māksliniekiem kā Aija Andrejeva, Igo, Ieva Sutugova, kā arī bijis daļa no LMMDV un Francijas institūta Latvijā kopprojekta “Kuģa “Saratov” piestāšanai Liepājā – 100” izrādē.

Toma vokāls saņēmis atzinību dziedātāju konkursā “Nāc sadziedāt 2019”.
“Pirmoreiz Tomu dzirdēju trīs gadus atpakaļ, kādā no jauno vokālistu konkursiem, kur sēžot žūrijā, jau toreiz sapratu, ka vēlos kādu muzikālu sadarbību ar šo daudzsološo solistu. Un tālāk viss bija vienīgi laika un labas muzikālās idejas jautājums!” Tā par Tomu Samsonu WHITE WIDE producents Gints Purgailis. Savukārt Jānis Narbuts stāsta, ka ir bijis ļoti interesanti strādāt ar jaunu mākslinieku, kuram ir savs redzējums oriģinālmūzikā, bet vēl nav izveidojies rokraksts. “Toms ir talantīgs un ļoti perspektīvs Latvijas mūzikas dzīves dalībnieks. Kopā esam radījuši lielisku dziesmu un ticam, ka Tomam izdosies ar to likt par sevi manīt un iekrist klausītāju ausīs!”

Dziesma ir par emocijām, par sapņiem, vilšanos un nepadošanos. Katram šī dziesma stāstīs savu stāstu. Ceru, ka šī kompozīcija, katram radīs sava veida pārdomas un klausīties to vēl un vēl!”