Tree of Dawn – Change Your Life

Tree of Dawn – Change Your Life

17.12.2019

Mūzika: Christos Yerolatsitis, Ronja Burve
Vārdi: Ronja Burve

Grupa “Tree of Dawn” nāk klajā ar singlu “Change Your Life” – urbānu spēka dziesmu no drīzumā gaidāmā albuma “Electric Tree”.

Grupu “Tree of Dawn” veido Ronja Burve (balss), Kristoss Jerolačitis (Christos Yerolatsitis, taustiņinstrumenti un sintezatori) un Andreass Jerolačitis (Antreas Yerolatsitis, elektriskā ģitāra). Grupas “Tree of Dawn” aizsākumi meklējami 2015. gadā kā eksperimentāls džeza duets – studējot Hāgā, Nīderlandē, kad Ronja Burve un Kristoss Jerolačitis (Kipra) uzsāka jaunu, akustisku improvizētās mūzikas projektu balsij un klavierēm ar domu atklāt un izzināt, cik dažādas iespējas ir šādam sastāvam. Grupas šī brīža virzienu iedvesmojusi elektroniskās mūzika – izmantojot analogos sintezatorus un vienlaikus saglabājot tādus džeza elementus kā harmoniju un improvizāciju. Grupas sastāvā tagad ir arī elektriskā ģitāra, kuru pārvalda Andreass Jerolačitis (Kipra), kurš ir arīdzan Kristosa brālis. Grupas šī brīža atrašanās vieta ir Kipra.

“Change Your Life” ir pirmais singls no gaidāmā otrā grupas albuma “Electric Tree.”

Šī dziesma tapa eksperimentējot ar (semimodulārajiem) sintezatoriem – tapa bīts, harmonija, un tas radīja enerģijas pilnu vidi, kurā attīstīties dziesmas noskaņai un vēstījumam. “Change Your Life” ir spēka dziesma cilvēkiem, kas nevēlas savā dzīvē negatīvo , greizsirdību un citu cilvēku sliktu noskaņojumu. Tā ir dziesma par to, kā palikt patiesam pret sevi, atrodoties jezgas vidū.

Tree of Dawn sociālajos tīklos – Facebook, Instagram, Spotify, Youtube – un mājaslapā.