TREEEYE – Where My Hint Hides

TREEEYE – Where My Hint Hides

11.07.2023

Mūzika tapa ar kopīgiem spēkiem mēginājumu telpā.
Teksta autors ir grupas solists Žeņa Glazers.

TREEEYE grupu apvienoja mīlestība pret mūziku un vēlme eksperimentēt, kad vientuļais perkusionists Artūrs izaicināja savus draugus Jevgēniju (ģitāra, vokāls), Maksimu (bass), Sergeju (ģitāra) un Jaroslavu (bungas) nepiespiesti paspēlēties “mūzikas smilškastītē”. Izrādījās, ka viņiem visiem bija nepārvarama vēlme izpausties caur mūziku, kur dažādu stilu kombinācija nodrošināja plašu noskaņu klāstu un atmosfērisku skaņu sajaukumu.
10 gadu laikā grupa sniedza koncertus visdažādākās vietās un temperatūrās – mežā mīnus 15 grādos, picērijā un vegānfestivālā, Positivus un Summer Sound festivālos, Sakņu paviljonā ar ķirbjiem.
Savā mūzikas daiļradē grupa izdeva vienu albumu un vairākus singlus.

Grupa TREEEYE ar prieku piedāvā jaunu dziesmu “Where My Hint Hides”, kura pieejama visās mūzikas platformās no 1.maija. Tā ir pirmā grupas relīze pēc dziesmas “Patrol An Idea” izdotas 2022 gadā.
“Where My Hint Hides” – dziesma par to, cik bieži mēs slēpjam savas patiesās sajūtas un domas no apkārtējiem, kamēr paši neatrodam atbildes. Salīdzinot ar iepriekšējo relīzi, dziesma satur dziļus tekstus un maigās melodijas, kas apvieno gan sirdssāpes, gan relaksējošus motīvus.
Dziesmas ieraksts tika veikts ar Sergeju Laletinu, kas esot strādājis ar tādiem mūziķiem kā Gustavo, Каста, Melo-M, Astro’n’out u.c. Jāpiezīme, ka Sergejs ir arī grupas TREEEYE ģitārists.