Upsent – Killing Time

Upsent – Killing Time

02.04.2017

Mūzika – UpSent
Vārdi – Alan Jackson.

Jevgenijs Kobzevs- ģitara, vokāls
Vadims Medvedevs- bass
Alex Fjodorovs- ģitara
Dims Visuns- bungas
Nikola Ņegorod- samples, keyboards.

Grupa UpSent izveidojās 2014. gada janvārī no gupu Invasion (Vadims Medvedevs – bass, Alekss Fedorovs – ģitāra) un Scary Mary (Žeņa Kobzev – vokāls, ģitāra) dalībniekiem. Pagājušā gada augustā, vīrišķīgajam trio piebiedrojās pazīstams DJ no promo-leibla “Platz für Tanz” – Nikola Negorod.

UpSent mūzikai ir raksturīgs akustiskās ģitāras un modernās elektronikas skaņas apvienojums, kā arī dziļa, piesātināta lirika un neparastās harmonijas, kas kopā rada intriģējošu pēcgaršu un ko grupas puiši ir nodēvējuši par jaunu mūzikas žanru – SmartRock.

Pēdējā laikā grupa mērķtiecīgi guvusi popularitāti un savas aktīvās darbības rezultātā sniegusi 20 koncertus, no kuriem daži bija kopā ar tādām zvaigznēm kā Andrea Bocelli, The Offspring, Zemfira, U-Piter, kā arī piedalījās populārās Krievijas grupas Би-2 koncertā, kā iesildošā grupa, Mežaparka Lielajā estrāde, kas norisinājās pagājušā gada 16. augustā.

Tāpat arī šogad tika radīts mūzikas video dziesmai «Waterfall», ierakstītas vairākas Depeche Mode un Ivan Dorn dziesmu “cover”  versijas,  kuras ļoti augsti novērtēja pašmāju un starptautiskā auditorija.

Dziesma “Killing Time” izveidojās “Jam” procesā, gandrīz 30 minūšu laikā. Protams, pats ieraksts un producēšana aizņēma vairākus mēnešus, bet pati  ideja bija ļoti skaidra jau pēc pusstundas.