VALERIJA KRAVALE – Everything

VALERIJA KRAVALE – Everything

17.04.2018

Dziesmas teksta un mūzikas autore Valērija Kravale

Valērija Kravale ir jaunā latviešu mūziķe un komponiste no Jelgavas, kas šobrīd dzīvo un strādā Nīderlandē par ģitāras skolotāju.
2017. gada novembrī viņa izdeva savu pirmo EP «Stuck In Melancholy», kurš simbolizē 4 atsevišķus momentus viņas dzīvē, ierakstīts 4 dažādās vietās. Katrai dziesmai no albuma ir sava noskaņa, sava vieta, sava atmiņa.
Mūziķe ir sniegusi koncertus Rīgā, Jelgavā, kā arī dzīvojusi un ierakstījusies mākslas rezidencē Cīravā ar fonda «Cita abra» atbalstu.
Pašlaik māksliniece dzīvo un rada Nīderlandē, kur turpina ierakstīties un sadarboties ar mūziķiem no Hāgas Karaliskās konservatorijas.
Māksliniece pārzina plašu mūzikas stilu spektru un ir atradusi individuālu pieeju skanējumam, ko viņa definē kā akustisku folku ar indie elementiem. Mākslinieci interesē vizualizāciju un mūzikas sintēze. Daži viņas koncerti ir veidoti kā audio-vizuālas performances.
Šobrīd Valērija gatavo tūri Nīderlandē un dodas sevis meklējumos ceļot uz Āziju.

Dziesma “Everything” ir tapusi 2016.gadā un ir bijusi pati pirmā dziesma, ko es jebkad esmu sacerējusi. Šogad, simboliski manai mūzikas karjeras attīstībai, ar filmētāju Tomasu Bakēvicu producējām un izlaidām mūzikas video. Kaut arī mans stils šo gadu laikā ir mainījies, dziesmas būtība un mana būtība nav – es dalos ar savām emocijām par to, ka bieži nenovērtējam mums sniegto, ka mēs, Eiropas ļaudis, dzīvojam pārbagātībā, kamēr 80 % pasaules iedzīvotājiem nav pieejams pat dzeramais ūdens. Šī ir globāla problēma kurai es gribu pievērst uzmanību ar savu mūziku un darbībām – šī gada vasarā es dodos brīvprātīgajā darbā uz Tanzāniju, Āfrika.
„Everything” ir mana filozofija un sajūtas par sabiedrību un cilvēka novietojumu modernajā pasaulē. Esmu bieži sastapusies ar cilvēku pārliecību par savu pārākumu, un ar klipu vēlos izteikt savu kluso protestu.