Viktors Buntovskis – Mēness

Viktors Buntovskis – Mēness

28.02.2023

Vārdu autors – Viktors Buntovskis, Normunds Buntovskis
Mūzikas autors – Reiks, Viktors Buntovskis

“18.gadi, dzīvoju Mārupē, mācos Rīgas Tirdzniecības profesionālajā viduskolā, 3.B kursā par finanšu darbinieku. Ieguvu otro vietu XFaktorā. Dziedu tik pat ilgi, cik sevi atceros. Vienmēr, braucot mašīnā, dziedāju līdzi radio. Pirms XFaktora par mūziķa karjeru varēju tikai sapņot, jo likās, ka šis sapnis ir tik sirrealistisks, taču, radi teica, ka sākusies atlase uz XFaktoru, un, lai es piesakos. Tā arī sākās manas mūziķa gaitas.
Nesen izlaidu savu pirmo singlu un tagad strādāju pie nākamām dziesmām. Šis gads būs bagāts ar manu daiļradi un es ceru, ka mana mūzika spēs iepriecināt visus fanus, kuru dēļ mani sapņi tiek īstenoti dzīve.”

Dziesma vēsta par sāpīgu šķiršanos un pieredzi, kas jāpārdzīvo, bet jāspēj arī “palaist vaļā” un doties tālāk.
Kā saka pats mākslinieks: “Šī dziesma ir pateicība visiem maniem atbalstītājiem gan “X Faktora” laikā, gan pēc tā, jo esmu saņēmis neskaitāmas motivējošas ziņas, kuras liek neapstāties pēc šova, bet radīt pašam un darboties mūzikas jomā arī turpmāk.”
“Šī ir mana pirmā dziesma no vairākām, kas taps šī gada ietvaros, tāpēc sekojiet līdzi manām aktivitātēm sociālājos tīklos un, pavisam drīz, ceru Jūs iepriecināt ar jauku sadarbības dziesmu,” dara zināmu Viktors.
Mūzikas videoklipā piedalās arī modele Hanna Cuprijanoviča. Video filmējis operators Harijs Blāze.