Vova Azarov – Sveicu tevi dzimumdienā

Vova Azarov – Sveicu tevi dzimumdienā

30.11.2021


Mūzikas autors Dmitrijs Kastorskis un Vladimirs Azarovs
Vārdu autors – Vladimirs Azarovs.

Dziesmas “Sveicu tevi dzimumdienā” ideja radās vadot dzimšanas dienas pasākumu, kad viesi jautāja DJ pēc kādas jaunas latviešu dzimšanas dienas apsveikuma dziesmas un DJ atbildēja ka latviešu valodā tādu nav daudz. Nāca iedvesma labot situāciju un re kas ir sanācis …

Par mūzikas autoru
Dmitrijs Kastorskis- profesionāls muzikants un producents. Sava laikā (1990 – 2000 gados) aktīvi bija darbojies Latvijas radio kora komandā ar kuru kopā apceļojis daudzas valstis. Izdevis vairākus populārus šlāgerus kopā ar Latvijas muzikantu Aināru Ašaku.

Par izpildītāju
Vova Azarov (Vladimirs Azarovs) – Foršs pasākumu vadītājs no Rīgas, brīvi komunicē latviešu, krievu un angļu valodās. Vova – pozitīvs, enerģisks un dzīves priecīgs ar ko arī labprāt dalās savos pasākumos.
Šobrīd Vova aktīvi darbojas pasākumu jomā un sadarbība ar muzikantu Dmitriju Kastorski ir ierakstījis 3 dziesmas latviešu valodā “Sveicu tevi dzimumdienā” “Vienā Naktī” “Tava dvēsele”
Īsi fakti par Vovu Azarovu
Pasākuma vadītāja karjera iesākta 2000. gadu sākuma un pirmā dziesma latviešu valodā “Tu Mana” tika atskanētā 2009. gadā, zem segvārda Sir Rixo. Ap 2010. gadu tika uztaisīts “cover” dziesmai “I will survive” latviešu valodā, kas ir pa brīdim izskan Radio Skonto. Sākot ar 2010. gadu, Vova bija darbojies uzņēmuma vidējā vadītāja līmenī un attīstīja vairākus pieaugušo apmācību projektus.
No 2018. gada atgriezās pasākumu sfērā un izveidoja Latvijas informatīvi izklaidējošu raidījumu krievu valodā “Vse Vsegda Vezde” (Все Всегда Везде), kur visu šo gadu laikā tikai ierakstītas foršas intervijas ar pašmāju, Krievijas un ārzemju māksliniekiem. Aktīvi atbalstījām Laimas Vaikules festivālu. COVID laikā nedaudz piebremzējam raidījumam aktivitātes, taču šobrīd gatavojam tiešā ētera projektu.

Intereses un hobiji
Ļoti patīk foršie un jautrie (saprata robežās) pasākumi, komunikācija, ceļojumi, meditācijas. No hobijiem, reizi nedēļā obligāti jānoskrien 16km, jo tas palīdz atgūt pozitīvu enerģiju.
No vērtībām atbalstu budista centru un ik pa laikam ar prieku sametos dzīvnieku patversmes vajadzībām.
Alkoholu lietoju minimāli, taču no sliktām atkarībām, ik pa laikam patīk pasēdēt ar draugiem un uzpīpēt ūdenspīpi.

Oficiāla mājas lapa – https://www.vovaazarov.com/
Instagram – https://www.instagram.com/vovaazarov/
Personīgs Facebook profils – https://www.facebook.com/Vladimir.Azarov
Pasākuma vadītāja Facebook profils – https://www.facebook.com/VovaAzarovs
“Все Всегда Везде” raidījuma Youtube kanāls – https://www.youtube.com/channel/UCErKWTd6YmXKp_o_6oBlxzA