Vultura x Amanito – Easy

Vultura x Amanito – Easy

08.02.2022

Dziesmas mūzikas autors – Mark1Records (Marks Poikāns),
Vārdu autore Vultura (Annija Tīna Kukuka) kopā ar Amanito (Artūrs Emīls Pronovs).

Mans vārds ir Annija Tīna Kukuka un es esmu ambicioza pašmāju mūziķe ar pseidonīmu Vultura. Es gan pati producēju, gan strādāju ar producentiem pie mūzikas, man patīk spēlēties ar mūzikas žanriem, taču lielākoties var sadzirdēt electronic music, darkwave, synth wave, vaporwave, DnB, nedaudz arī popīgu “piesitienu”. Pati vēl esmu studente Rīgas Stradiņa universitātē, taču mūzika ņem virsroku. Šobrīd arī strādāju pie lielāka projekta, taču kad-kur-kas, par to nedaudz vēlāk.

Informācija par dziesmu: Es un Artūrs lūkojāmies uz to kā pārmaiņas posmus dzīvē, dziesma pati ir par mentālo veselību un neizdevušos mīlestību, mēs uzskatām, ka šis ir vienmēr bijis aktuāls un būtisks jautājums sabiedrībā.
Dziesma ir par mentālās veselības problēmām, kā tās skar attiecības ar cilvēkiem, kurus mīlam – izaicinājumiem ikdienā, ar svārstībām, kuru nesam sev līdzi. Ikreiz, kad paliek atkal labi un ir viss kārtībā, mēs atkal krītam bohēmā un nezinām ko darīt, kas redzams iekš lirikām “I walk in the garden full of life” – es staigāju dzīves pilnā dārzā, ir brīvība, ir laime, līdz cilvēkam atkal ir jauni izaicinājumi un problēmas, ar ko tikt galā, tiek izmantoti papildus neveselīgi līdzekļi, kas tai mirklī it kā mums palīdz, taču zemapziņā zinot, ka tā ir ilūzija un liek justies mums vēl sliktāk.

Ir cilvēki no malas, kuri to nosoda, soda it kā ar nevarēšanu saņemties, un palaist vaļā to pie kā esam pieķērušies, tādēļ iekš lirikām “and you think this sh*it is easy when i’m shattering myself and putting back together” ir redzama konstanta cīņa ar sevi.
Šai dziesmā ir neesošs miera stāvoklis, ko parāda arī dziesmas ritms un žanrs, kas ir “Liquid DnB” – dziesma ir ritmiska, esot studijā sapratām uzreiz, kā tai ir jāskan.

Vulturas instagrams: https://www.instagram.com/itsvultura/
Amanito instagrams: https://www.instagram.com/iamamanito/