Wild Detroit Gang – Pagātnes vējā

Wild Detroit Gang – Pagātnes vējā

27.12.2016

Wild Detroit Gang ir mežonīgā Latvijas grupa kopš 2014.gada, kurā diezgan pieredzējušos māksliniekus saista kaislība pret blūza un rokenrola mūziku. 4 grupas dalībnieki: Jānis Drēģeris (klasiskā roka vokāla īpašnieks un ritma ģitāra), Gunārs Cauņa (solo ģitāra, back vokāls), Tatjana Nizjuļko (bass lēdija) un Raitis Gulbis (bungas, liepājnieks). Grupas nosaukums cēlies, iedvesmojoties no viena būtiska fakta. Zelta 70-80 gados hard rock grupa “Kiss” uzcepa dziesmu “Detroit rock city”. Tā kļuva tik pārgalvīgi populāra, ka sabiedrībā pilsētu Detroit`u sāka dēvēt par rock galvaspilsētu. Tā mēs iekļāvām grupas nosaukumā vārdu “Detroit”. “Wild” izsaka tikai vienu – koncertos būs traki!!!! Gang tulkojumā nozīmē “banda”, kas būtībā tā arī ir – grupas dalībnieki savā pieredzē un gaumē ir ļoti atšķirīgi.

Grupas saknes ir meklējamas spēcīgajās Latvijas pilsētās – Krāslavā un Daugavpilī. Pirmie mēģinājumi noritējuši Daugavpils mūzikas klubā “Artilērijas Pagrabi”.
Grupas ideja ir viena – “Mūzikai jāskan no sirds. Pat nav svarīgi, ja sirds ir no dzelzs…”.

Par dziesmu. Neaizrauties ar pagātnes lietām, bet ar pilnu cieņu un godu sagaidīt Nākotni. Dziesmas (vārdi un mūzika) autors ir Jānis Drēģeris, miksēja Gints Lundbergs (savā laikā miksēja Skyforger albūmu Kurbads).