Reklāma radio

Anonsi

Pirms, pēc vai  aktivitātes  laikā atskaņoti pieteikumi:

  • Konkursiem
  • Dziesmām
  • Intervijām
  • autorraidījumiem

 

Konkursi
Konkursi ēterā izskan visās dienas programmās – rīta, pusdienas, braucamlaika un vakara. Vienas programmas ietvaros tie var būt no viena līdz trim dažādiem konkursiem.  Klentam ir iespēja izvēlēties kādu no jau esošajiem radio konkursiem vai arī radīt speciāli izstrādātu konkrētam produktam.  Daudz dažādu variantu, dažādās kombinācijās!
Intervijas
Akcijas laikā iespējams vienu vai vairākas reizes aicināt uz interviju ēterā atbalstītāja pārstāvi un/vai ar atbalstītāja nozari saistītu, mērķauditorijai interesantu personību.
Ziņu atbalsts
Kampaņas laikā iespējams atbalstīt kādas no speciālajām pusstundas ziņām (medicīnas, sporta, izklaides, kultūras, auto u.c.). Ir iespēja pēc klienta vēlmes arī radīt pusstundas ziņas, kādas šobrīd nav, pie nosacījuma, ka ziņas ir šauri specifiskas.
Ekspozīcija studijā
Tā kā studijā ir video kameras un ir iespēja skatīties video straumējumā tiešo ēteru  mūsu raidstacijas  mājas lapā, tad piedāvājam studijā izvietot reklāmas bannerus un/vai produkciju u.c. papildus aktivitātes.
Mājas lapa
Iespēja izvietot mājas lapā klienta bannerus, iespēja izveidot mājas lapā speciālu akcijas sadaļu, kur klausītāji var nosūtīt info, piedalīties konkursos, iesūtīt foto, stāstus utt.
Video klips pirms videostream
Iespēja pirms video streama sākuma izvietot klienta video reklāmu.
Reportāžas, tiešraides
iespējamas reportāžas –

  • izbraukuma studija, kad radio translē ēteru no notikuma vietas gan audio, gan video translācija
  • īsās reportāžas, kur kāds no DJiem vai klienta pārstāvis ziņo no notikuma vietas, zvanot uz ēteru
Raidījumu atbalsts
Iespējams atbalstīt jebkuru no autorraidījumiem vai dienas ēteriem

 

Reklāmas izvietošana radio SWH mājaslapā (skatīt šeit)

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments