Atpazīsti un staigā laimīgs!

Atpazīsti un staigā laimīgs!

2014. gada 17. jūlijs

Radio SWH loterija „Atpazīsti un staigā laimīgs!” festivālā Positivus 2014

Radio SWH visiem festivāla Positivus apmeklētājiem dod iespēju laimēt īpašo festivāla tērpu un meet&greet ar festivāla grupām, kā arī ielūgumu uz Tune-Yards koncertu.

Katru dienu seko līdzi informācijai uz festivāla Positivus LIELĀS un NORDEA skatuves ekrāniem:

• Piektdien uz lielās skatuves ekrāniem plkst. 17:30;19:00; 20:45, uz Nordea skatuves ekrāniem 16:45; 19:45
• Sestdien uz lielās skatuves ekrāniem plkst. 16:30;18:00; 20:00, uz Nordea skatuves ekrāniem 14:45;19:00
• Svētdien uz lielās skatuves ekrāniem plkst. 16:45;18:15; 20:00, uz Nordea skatuves ekrāniem 16:30;19:00.

Sūti SMS uz numuru 144, iegūsti Carnival Youth jaunāko dziesmu, atbildi uz jautājumiem un laimē. Maksa par dziesmu EUR 0,69.
Sūti SMS: SWH Vārds uzvārds atbildes variants (a, b vai c) , piemēram: SWH Zane Saulīte B;

Tā ir Tava iespēja satikt 19.un 20.jūlija galvenos festivāla māksliniekus, kā arī apmeklēt Tune-Yards koncertu rudenī!

Ar loterijas uzvarētājiem sazināsimies personīgi, nosūtot īsziņu uz loterijas dalībnieka telefona numuru.

Balvas varēs saņemt Festivāla Bodē, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un īsziņu par laimestu.

Loterijas noteikumi šeit
Loterijas atļaujas Nr. 3577

Lietus jakas laimēja:

18.07 plkst. 16:45 NORDEA skatuve:

1. Dzintars Dzelme;

2. Ziedīte A;

3. Dinārs Icaks;

4. Baiba Buka;

5. Astra Krauja

18.07 plkst. 17:30 Lattelecom skatuve:

1. Zane Liepa;

2. Elīna Turbina;

3. Andis Kalniņš;

4. Inārs A;

5. Zenta Kacanovska

18.07 plkst. 19:00 Lattelecom skatuve:

1. Esfira Lisina;

2. Līva Ancāne

18.07 plkst. 20:45 Lattelecom skatuve:

1. Nikola Dulevska.

19.07 plkst. 16:30 Lattelecom skatuve:

1. Nikola Dulevska;

2. Esfira Lisina;

3. Daniela Molčadska

19.07 plkst. 18:00 Lattelecom skatuve:

1. Ulla Sietniece;

2. Agnis Vigrants;

3. Rihards Baumanis;

4. Rihards Baumanis;

5. Anete Martinsone

19.07 plkst. 20:00 Lattelecom skatuve:

1. Anna Grosbaha;

2. Ingus Līsmanis

20.07 plkst. 16:30 NORDEA skatuve:

1. Elizabete Fokrota;

2. Alina Ogneva;

3. Toms Mengots;

4. Jānis Jirgensons;

5. Tīna Blūma

20.07 plkst. 16:45 Lattelecom skatuve:

1. Kintija Karaša;

2. Līva Ancāne;

3. Antra Bork-Rzecicka;

4. Uldis Baumerts;

5. Laura Kazarevska;

6. Esfira Lisina;

7. Artūrs Voitiškis;

8. Līga Švarca;

9. Diāna Kamanina

20.07 plkst. 18:15 Lattelecom skatuve:

1. Elizabete Pudāne;

2. Dagnija Salmina;

3. Anete Jansone;

4. Elza Circene;

5. Diāna Kamanina;

6. Raitis Mečajs;

7. Laura Mašnovska;

8. Laura Kazarevska;

9. Anete Jekuma;

10. Loreta Rudene

20.07 plkst. 19:00 NORDEA skatuve:

1. Inese Milaša;

2. Ainārs Milašs;

3. Oskars Sniedzītis;

4. Linda Afanasjeva

20.07 plkst. 20:00 Lattelecom skatuve:

1. Ingus Jirgens;

2. Artūrs Danilovs;

3. Edijs Līcītis;

4. Loreta Lola;

5. Gustavs Bērzins;

6. Dārta Putnina;

7. Sallija Meldre;

8. Elizabete Fokrota

Apsveicam:

18.07 dienas balvas meet&greet ieguvēju Līvu Ancāni;

19.07 dienas balvas meet&greet ieguvēju Nikolu Dulevsku;

20.07 dienas balvas – ielūguma uz Tune-Yards koncertu – ieguvēju Lauru Mašnovsku!

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes