Carnival Youth – Akmentiņi

Carnival Youth – Akmentiņi

23.09.2014

Grupa “Carnival Youth”, kas šajā pavasar sevi veiksmīgi pieteica ar debijas “EP” “Never Have Enough” 20. oktobrī izdos pilnmetrāžas albumu un novembrī dosies savā pirmajā Latvijas koncerttūrē. Biļetes uz koncertiem no šodienas pieejamas www.eKase.lv.
Koncerttūri “Carnival Youth” uzsāks Rīgā, koncertzālē “Palladium” 22. novembrī. Tam sekos koncerti Liepājā, “Fontaine Palace” 28. novembrī, Jelgavā, “Četri Balti Krekli” 29. novembrī, Valmierā 5.decembrī un noslēgsies Cēsis, “Fonoklubs” 6. decembrī.
Biļetes cena uz koncertu Rīgā, “Palladium” ir 15 eiro, savukārt biļetes par īpašu cenu – 13 eiro būs pieejamas eKases fiziskās biļešu tirdzniecības vietā kinoteātrī “Splendid Palace” brīžos, kad kasē uzturēsies kāds no grupas dalībniekiem. Seko informācijai “Carnival Youth” sociālo tīklu Facebook un Twitter kontiem, lai uzzinātu, kad grupas dalībnieki dosies uz eKasi. Biļešu cenas uz pārējiem Latvijas koncertiem no 7 – 10 eiro.
Līdz Latvijas koncerttūrei “Carnival Youth” paredzēta aktīva koncertēšana Eiropā. Šobrīd grupa atrodas Vācijā, kur šovakar uzstāsies “Reeperbahn Festival” Hamburgā. Rīt, 19. septembrī grupas “EP” “Never Have Enough” caur ierakstu kompāniju “Popup Records” tiek izdots Vācijā, Austrijā un Šveicē. Vēl šoruden “Carnival Youth” uzstāsies Budapeštā, Vīnē, festivālā “Waves Vienna”, Bratislavā, festivālā “Waves Bratislava”, Tamperē, festivālā “Lost in Music”, Londonā un novembra vidū – sešu koncertu turnejā Vācijā. Radio SWH ēterā varēs sekot līdzi grupas gaitām Eiropas turnejā, kā arī piedalīties īpašā loterija un saņemt pastkarti no grupas no katras pieturvietas Eiropā un laimēt ielūguus uz kādu no koncertiem Latvijā.
Šodien “Carnival Youth” nodod klausītāju vērtējumam dziesmu “Akmentiņi”, kura būs iekļauta gaidāmajā grupas albumā. Dziesmas tekstam par pamatu ņemts Imanta Ziedoņa dzejolis. Dziesmu klausīties šeit –

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes