Ar dziesmu par dzīvi – Ainars Bagatskis

Ar dziesmu par dzīvi – Ainars Bagatskis

19.08.2015

21.augustā plkst.18:00 raidījumā Ar dziesmu par dzīvi  Jāņa Šipkēvica saruna ar  Latvijas Basketbola izlases galveno treneri Ainaru Bagatski.

5 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Eva
7 gadi

Kāpēc tik daudz melo sev mīliem cilvēkiem un draugiem?

arnis
7 gadi

Kāpēc neuzaicinājāt uz treniņiem jauniešu izlases dalībniekus Kurucu, Strautiņu utt

arnis
7 gadi

Kurš no jūsu treneriem visvairāk palicis atmiņā , kāpēc? Kā atceraties 3bjss un 69 vidusskolas laikus?

Ieva Lašina
7 gadi

Sveiki,
gribēju padalīties ar saviem iespaidiem par pagājušo Eiropas čempionātu Lietuvā. Man tika dota iespēja būt ar komandu Lietuvā, Šauļos visu čempionāta laiku. Gribēju pateikt lielu paldies vispār par šo iespēju un vēlējos pateikt to, cik labs un jauks treneris ir Ainars Bagatskis. Lai gan mūsējiem Lietuvā gāja grūti, mēs vienalga bijām baigie malači. Novēlu šajā Eiropas čempionātā puišiem milzu veiksmi, entuziasmu, izturību un spēkus uzvarēt! Veiksmīgas un beztraumu spēles visai komandai! Ar cieņu, Ieva

Raitis
7 gadi

Sveiki! Sporta nozīme sabiedrībā pieaug un basketbols ar milzu soļiem atgūst agrāko uzmanību. Baskets ir izpleties tālu aiz Rīgas un Ventspils robežām .. Bet vai nebija iespējams kādu no mūsu galvenās izlases pārbaudes spēlēm aizvadīt arī Liepājā vai , piemēram, Valmierā ?

Ja ne spēli starptautiskā līmenī, tad vismaz treniņu spēles .. Šķeit, ka ar popularitāti mēdijos viss ir kārtībā, bet mūsu izlasi vēlas redzēt arī cituviet Valstī. Dzelzs nervus ceļā uz Rio un ticību sev pārvēst rezultātā! Paldies!


Aktualitātes