Vairāki ārvalstu tūristi Kuldīgā, iespējams , saindējušies ar pārtiku

Vairāki ārvalstu tūristi Kuldīgā, iespējams , saindējušies ar pārtiku

15.07.2016

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī aizvadītajā naktī no Kuldīgas stacionēti desmit ārvalstu tūristi, kuri, iespējams, saindējušies ar pārtiku.

Pacienti ievietoti slimnīcā ar sūdzībām par vemšanu, nespēku un sliktu pašsajūtu.

Stacionētas septiņas sievietes un trīs vīrieši, kuri Kuldīgā bija ieradušies no dažādām valstīm – Islandes, Norvēģijas, Zviedrijas un Brazīlijas. Lielā pacienta pieplūduma dēļ operatīvi ticis piesaistīts papildu medicīniskais personāls, kas palīdzējis sniegt medicīnisko palīdzību.

Pacientu stāvoklis šobrīd ir stabils, un viņi stacionēti slimnīcas infekcijas nodaļā. Slimnīcas medicīniskais personāls pieļauj, ka, iespējams, pacientu saslimšanu izraisījusi pārtika.

Slimnīcas pārstāves rīcībā nav informācijas, vai šie ārzemju tūristi bija ieradušies Kuldīgā, lai apmeklētu šajā nedēļas nogalē notiekošo pilsētas festivālu “Dzīres Kuldīgā”. Tā kā tūristi ir no dažādām valstīm, viņi, visticamāk, Kuldīgā ieradušies nesaistīti un, pēc slimnīcas rīcībā esošās informācijas, ieturējušies dažādās ēstuvēs. Pašlaik nav sīkākas informācijas par to, kas varētu vienot šos saindēšanās gadījumus.

 

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes