Tas Tik Tā sadarbībā ar iSmile

Tas Tik Tā sadarbībā ar iSmile

20.02.2017

Kopā darīts darbs ir foršāk darīts darbs. Katru rītu kāds aktuāls jautājums tiek risināts vaicājot klausītāju viedokli. Piemēram, kādas ir jaunā gada dīvainākās apņemšanās? Ko nekad, neviens nav pateicis frizierim? Un vēl un vēl, tā, lai pašiem un citiem prieks! Asprātīgākās idejas autors tiks pie nedēļas balvas – iSmile fotoautomāta nomas uz 1 stundu savam pasākumam.

iSmile.lv – tas ir atraktīvs fotostūris, lai ikviens pasākuma viesis varētu būt pats savas bildes režisors!
iSmile ir fotoautomāts, kas dizainiski veidots tā, lai iederētos jebkura veida pasākumā!
Ja tev tuvojas kāds nozīmīgs korporatīvais pasākums, privāta ballīte vai kāzas, šis ir lielisks veids kā izklaidēt savus viesus.
Kā tas notiek? Tie ir tikai daži soļi: Uzspied ekrānā start, nostājies pie fona, maini pozas un dažu sekunžu laikā saņem izdrukātas fotogrāfijas savās rokās.
Šis process aizraus pat tos, kuriem fotografēšanās vienmēr likusies mulsinoša. Pateicoties “zaļajam ekrānam”, tas ir kā īss ceļojums vietā un laikā, jo fonā iespējams uzlikt jebkuru Jūsu izvēlētu bildi – te tu atrodies zvaigžņotajā Holivudā, bet jau nākamajā mirklī Everesta virsotnē. Pēc tam dalies savos piedzīvojumos ar draugiem sociālajos tīklos.

Pozitīvas emocijas garantē – iSmile.lv!
Facebook – https://www.facebook.com/iSmile.lv/
Instagram – https://www.instagram.com/ismile.lv/

iSmile_Fotoautomāts2

2 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Vardis
6 gadi

Un kā tagad būs?

Ezis
6 gadi

Deputāti, lemjot par nodokļu reformu, nejauši izslēdza vasaru.


Aktualitātes