SWH Pop-Up Radio Positivus festivālā

SWH Pop-Up Radio Positivus festivālā

18.07.2018

JĀ! Jau otro reizi Positivus festivālam Salacgrīvā būs SAVS radio – oranžs, pozitīvs un skaļš! SWH Pop-Up Radio!

No 19. jūlija 17:00 līdz pat Positivus izskaņai festivāla teritoriju un tuvāko Salacgrīvas apkārtni frekvence 94.1 FM un radio internetā – https://radioswh.lv/popup/ – iekrāsos oranži festivālīgos toņos.

Labākās Radio SWH personības uzburs Positivus gaisotni ētera viļņos un pop-up studijā festivāla teritorijā, stāstīs par aktuālo, runās ar mūziķiem, atskaņos grūvīgākos hitus, iepazīsies ar apmeklētājiem, iedrošinās pateikt „Hei, DJ, uzliec šito!”, palīdzēs atrast meklēto un pazaudēt atrasto, kā arī ļaus Tev pasveicināt draugus, kuri piemirsuši, ka uz skatuves kāpj jūsu gaidītais mākslinieks.

SWH Pop-Up Radio pozitīvi uzlādēs gan jūsu radio uztvērējus, gan jūs pašus, aicinot piedalīties konkursos un avantūrās un, iespējams, padarot Jūs par īstu festivāla zvaigzni!

Kas vēl? Balvas un nepiespiesta gaisotne, pozitīvas ziņas un laika apstākļu apdeits, improvizēti konkursi un skaļi ciemiņi. Un, protams, iespēja redzēt Fredosaurus Rex, Arti Dvarionas, Kasparu Breidaku, Arturu Krūzkopu, Sandu Dejus, Inesi Vaikuli un Nauri Brikmani reālā darbībā, reālā radio studijā. Atnāc ciemos un ieelpo radio atmosfēru!

Atceries, iebraucot Salacgrīvā esi uz īstā pozitīvā viļņa – 94.1 FM!

SWH Pop-Up Radio – ieslēdz Positivus!

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes