Rīta šova TIK TIK TIK konkurss DODIES VASARAI LĪDZI sadarbībā ar tirdzniecības centru MOLS

Rīta šova TIK TIK TIK konkurss DODIES VASARAI LĪDZI sadarbībā ar tirdzniecības centru MOLS

27.08.2018

Dodies vasarai līdzi ar tirdzniecības centru Mols!

No 27. līdz 31.augustam sadarbībā ar tirdzniecības centru MOLS rīta šovā Tik Tik Tik piedalies konkursā DODIES VASARAI LĪDZI, iesaki asprātīgākos argumentus – kādēļ vajadzētu doties uz kādu no pilsētām vasarīgā ceļojumā. Labākais idejas autors ik rītu iegūs GALACTICO dāvanu karti 50 eiro vērtībā.

Vasara neizbēgami tuvojas beigām, taču tirdzniecības centrs Mols saviem apmeklētājiem piedāvā unikālu iespēju doties vasarai pa pēdām, lai izbaudītu to ilgāk!

No sestā augusta līdz trīsdesmitajam septembrim, iepērkoties Molā par vismaz piecdesmit eiro, ikvienam ir iespējams laimēt balvas vēl pēdējo vasaras vēsmu ķeršanai:

  • Vēl septembrī tiks izlozētas divas degvielas kartes, katra tūkstoš eiro vērtībā;
  • Tāpat tiks izlozētas deviņas Galactico Dāvanu kartes, katra simts eiro vērtībā;
  • Savukārt noslēgumā tiks izlozēta galvenā balva – neaizmirstams ceļojums trīs tūkstoš eiro vērtībā!

Vairāk par kampaņu un par kampaņas noteikumiem lasiet: www.mols.lv

4 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Kristiāns
5 gadi

Atbilde uz Anatolija Kreipāna jautājumu par Manu Ginobili. Viņš ir ieguvis EuroLeague titulu, NBA titulu, kā arī Olimpisko zelta medaļu

Daiga
5 gadi

Labrīt. Pirms gadiem 15 četras draudzenes atpūtāmies Alikantē, Spānijā. Atpūtāmies diezgan aktīvi (skaļi…), bet vakarā pēc 23 visi viesnīcas viesi nez kāpēc devās pie miera… kad mums gāja visjautrāk. Finālā administrācija gribēja mūs izmest no viesnīcas, knapi pierunājām atstāt un atstāja mūs tikai tāpēc, ka tā bija pēdējā nakts. 😀 Alikante! Saturies! Mēs drīz būsim!!! Ar cieņu D.S.

Vičons
5 gadi

Tiem,kas vēl sirī brīvi,noteikti vajadzētu krustu,šķērsu tos Preiļus izbraukāt!! Jo Preiļos, pavisam noteikti, dzīvo visādas preilenes.

Vičons
5 gadi

Tiem,kas vēl sirdī brīvi,noteikti vajadzētu krustu,šķērsu tos Preiļus izbraukāt!! Jo Preiļos, pavisam noteikti, dzīvo visādas preilenes.


Aktualitātes