VASARAS SKAŅAS kopā ar Mežpils Alus

VASARAS SKAŅAS kopā ar Mežpils Alus

05.07.2019

Eh, viena vasara – tūkstošiem skaņu!
Sadarbībā ar MEŽPILS ALUS no 8. – 11.jūlijam BRAUCAMLAIKĀ atpazīsti vasaras skaņas, un Tava vasara taps tīkami skaļāka!
Mežpils alus. Būt kopā ir svētki. Svinam!

“Mežpils alus” kopā ar profesionāļu vai vienkāršām mājās gatavotām maltītēm patīkami pārsteigs gan prasīgākos alus lietpratējus, gan tos, kas vienkārši bauda. Kad izcils alus sastop pašu gardāko mielastu, rodas pieredze, ko grūti aizmirst. Jo – kad labs satiek labu, rasties var tikai kas lielisks!
Mūs iedvesmo tikšanās brīži. Kad prasmīgs aldaris satiek pareizās izejvielas, rodas izcils alus. Kad izcils alus sastop pašu gardāko mielastu, rodas pieredze, ko grūti aizmirst. Bet papildus tam ir tikšanās reizes, kas svarīgākas par citām, – tie ir mirkļi, kad satiec pats sevi vai savus tuvākos cilvēkus, lai nosvinētu vasaru un kopā būšanu.

Mežpils alus veidi: Mežpils Gaišais, Mežpils Tumšais, Mežpils Senču, Mežpils Tradicionālais (2018.gada sezonas jaunums un pirktākais alus Mežpils sortimentā) un craft ali – Mežpils Saules eils un Mežpils Sienāzis (kviešu alus, kuru brūvējis mājbrūvētāju konkursa “Mežpils Prove 2019” uzvarētājs). Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.

 

1 Komentārs
Inline Feedbacks
View all comments
Helmuts
4 gadi

Atbilde : kaijas ķērkšana; ūdens liešana; jūras bangas ; oda sīkšana


Aktualitātes