Emīlija “Augustā” debijas albuma pirmatskaņojums

Emīlija “Augustā” debijas albuma pirmatskaņojums

24.08.2021

Ar piecu dziesmu EP “Augustā” Latvijas popmūzikā debitē jaunā dziedātāja Emīlija. Debijas koncertu tiešraidē būs iespējams klausīties jau 25. augustā plkst. 20.30 Radio SWH ēterā un Facebook tiešraidē.

Tituldziesmu “Augustā” klausītāji iepazina jau maijā. Vasaras karstumā tika izdots otrais singls “Bites”, savukārt ar mini albuma iznākšanu uzmanība tiek dziesmai “Atspulgā”, kur Emīlija dzied kopā ar Miķeli Putniņu, grupas “Ezeri” solistu.

Duets izdzīvo jaunas mīlestības stāstu – to brīdi, kad mīlētāji viens otrā skatās kā savā atspulgā. “Man to gribas saukt par “klusās mīlestības” dziesmu. Tā ir par domām un mazām niansēm, par drošības apziņu un spēju novērtēt,” savās pārdomās par “Atspulgā” dalās Emīlija. “Visas dziesmas ir balstītas manā personīgajā pieredzē, bet ceru, ka tas caur sajūtām, asociācijām iedvesmos klausītāju dziesmās sadzirdēt pašam savu personīgo stāstu, “ saka Emīlija.

Dziesmu mūzikas un vārdu autore ir pati Emīlija Jermola. Ieraksta projekta vadītāja Agnese Rozniece, kas kopā ar savu “Zvaigznājs” komandu piesaistīja radošo atbalstu – mūziķus Pēteri Lundi, Kristapu Ērgli un Chris Noah, vizuālā tēla veidošanā iesaistījās Elizabete Džeina Rubene un Artūrs Strautiņš.

“Savos 17 gados Emīlija savā mūzikā ir apbrīnojami pieaugusi un patstāvīga, un tomēr, kā jau visiem māksliniekiem neatkarīgi no vecuma, arī Emīlijai ir nepieciešams atbalsts, lai lietas sasniegtu galamērķi! Šis debijas ieraksts ļoti labi ļauj iepazīt Emīlijai raksturīgo muzikālo stilistiku, kuru primāri kopā satur viņas balss ,un arī pašas mūziķes pārliecība par to, kā ir jāskan viņas mūzikai!” saka Agnese.

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes