“Ak, šīs burvīgās sievietes!” sadarbībā ar BOSCA

“Ak, šīs burvīgās sievietes!” sadarbībā ar BOSCA

03.03.2023

Nekas tā nespēj apburt kā sievietes šarms. Un šarma pamatā ir sieviešu neizdibināmā burvība, kuru mēs kaut mazliet lūkosim iepazīt 8.marta nedēļā…

Proti, no 6. līdz 10. martam Radio SWH rīta šovā TIK TIK TIK ēterā ap plkst.9:15 8.marta kontekstā, aicināsim klausītājus atbildēt aptaujā par sieviešu vēlmēm, atbilstoši dienas tēmai. Piemēram, pirmdienā noskaidrosim, ko sieviete sagaida no vīrieša, otrdien – ko sieviete vēlas no bērniem, trešdien – ko grib no karjeras, ceturtdien – ko gribētu saņemt no valsts, piektdien – kādas ir prasības pašai pret sevi? Klausītāji savas versijas nosūta ar whatsapp vai sms īsziņas palīdzību. Populārākās versijas (skaita ziņā) autori piedalās dienas balvas izlozē.

Bezalkoholiskais dzirkstošais vīns BOSCA radīs priecīgu, saldu un dzirkstošu noskaņu katru dienu.

Katrs bezalkoholiskā dzirkstoša vīna BOSCA malks ir prieka un saules pilns – ziedošu pļavu smarža, zemeņu un medus aromāti un saldā brīvdienu garša.

Ar bezalkoholisko dzirkstošo vīnu BOSCA var svinēt visu un jebkurā brīdī. Tas lieliski papildinās gan ikdienas maltīties, gan svētkus.

Martā bezalkoholiskais dzirkstošais vīns BOSCA īpaši labi saderēs ar domām par drīzo pavasara ierašanos, plānojot jauno gaisīgo garderobi, vasaras ceļojumus un domājot par visām citām lietām, ko vēlas sievietes.

Ar bezalkoholisko dzirkstošo vīnu BOSCA svini katru dienu!

Katru dienu – vesela kaste Bosca Rose bezalkoholiskais dzirkstošais vīns.

 

0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualitātes